Alt Coin

Shiba Inu (SHIB) Bir Şirketin Daha Portföyüne Giriyor!

Canes, kripto para ödemelerini aktifleştirmek için BitPay ile paydaşlık kurdu. Kabul edilecek kripto paralar ortasında Shiba Inu (SHIB)’da var. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

Shiba Inu (SHIB) yeni bir şirketin portföyüne giriyor!

Kuzey Carolina merkezli profesyonel bir buz hokeyi ekibi olan Carolina Hurricanes, BitPay ile ortaklaşa e-ticaret platformlarında kripto ödemelerini kabul edecek. Kripto meraklıları çeşitli ticari eserleri kabul edilen tokenlerle satın alabilecek. Ekibin bir sözcüsü, yılın en düzgün performans gösteren kripto para ünitesi Shiba Inu’nun mevcut ödeme seçenekleri ortasında olacağını doğruladı.

BitPay, Aralık ayının başlarında en tanınan göğüs coin için dayanak ekleyerek, büyük bir benimseme baskısı sağladı. Önde gelen kripto ödeme işlemcisi ayrıyeten Bitcoin, Dogecoin, Bitcoin Cash, Wrapp Bitcoin, Ether ve çeşitli stablecoin’leri de destekliyor. Carolina Hurricanes genel müdürü Don Waddell, Canes hayranlarının alışveriş tecrübesini güzelleştirmek ve grubu kripto topluluğunun bir kesimi haline getirmek için kripto ödemelerini eklediklerini belirterek şunları söylüyor:      

BitPay ile iştirak kurarak, süratle büyüyen kripto para piyasasında varlık gösterebiliyor ve hayranlarımıza daha fazla ödeme esnekliği sağlayabiliyoruz.  

SHIB dünyaya açılıyor: İşte kabul eden şirketler!

Rastgele bir konut ismi olmamasına karşın, Hurricanes şu anda 2021-22 Ulusal Hokey Ligi (NHL) döneminin en âlâ performans gösteren ikinci ekibi. 1576 Elo derecesiyle, sırf Tampa Bay Lightning’in gerisindedir. Şu anda Stanley Kupası’nı kazanan üçüncü favoriler. Ünlü şirket Newegg ise Aralık ayı başlarında ödeme seçeneği olarak Shiba Inu’yu ekledi. Dünya çapında iki milyondan fazla oteli destekleyen kripto odaklı bir seyahat şirketi olan Travala, müşterilerinin bu ay SHIB ile ödeme yapmasına da müsaade verdi. Sinema devi AMC, 2022’nin başlarında kripto para ünitesini kabul edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.