Alt Coin

Shiba Inu (SHIB)’dan Müjdeli Haber: DAO Başlatılıyor!

Toplam arzının yarısını (410 trilyon adet SHIB) Ethereum kurucusu Vitalik Buterin’e “armağan” eden göğüs token Shiba Inu (SHIB), Aralık ayında topluluk takviyeli bir dizi “token burn” aktifliğiyle kendini ayakta tutuyor. Bilhassa Twitter’da giderek kalabalıklaşan “Shib ordusu”, bugün birkaç değerli haberle 2022 yol haritasına kavuştu. Gelin, göğüs coin projesini DAO yapısı kazandıracak “DOGGY DAO”nun detaylarına göz atalım.

Shiba Inu, DOGGY DAO’ya hazırlanıyor

Shiba Inu’nun (SHIB) ardındaki geliştirici takım, yeni bir blog gönderisinde Shiba’ya ilişkin bir DAO başlatacağını duyurdu. Göğüs coin projesinin DAO’su, projenin ShibaSwap merkezsiz borsası ile ilgili idare kararlarını toplu olarak alacak. Shiba Inu’nun ödül token’i BONE’ı tBONE almak için stake eden kullanıcılar oy verebilecek. DAO’nun “DAO 1” olarak isimlendirilen beta sürümünde, kullanıcılar token ödüllerinin çeşitli likidite havuzları ortasında nasıl dağıtılacağına karar verecek. Grup, bunun kullanıcı topluluğuna güç vereceğini paylaşıyor:

Ödüllü likidite havuzlarına büsbütün kullanıcılar karar verecek…. bu, geliştiricilerin bu seçimleri yapmasını maniler.

Kullanıcılar ayrıyeten, bu varlıklar için likidite mevduatlarını çekmeyi amaçlayan bir özellik olan öteki kripto para ünitesi listeleri ve çiftleri için oy kullanmak için token’leri stake edebilecekler. Bu, her 14 günde bir en az 30 çift sergilenecek halde döngüsel olarak gerçekleşecek. Daha sonra, DAO 2 isimli yeni bir DAO, kullanıcıların projenin geliştirilmesiyle ilgili genel tekliflerde bulunmalarına imkan tanıyacak.

DAO’ya dair bilinmesi gerekenler

  • Doggy Dao basamaklı bir yaklaşımla piyasaya sürecek. “DAO 1″ olarak isimlendirilen birinci etap, önümüzdeki birkaç gün içinde hayata geçirilecek.
  • Shiba Inu, topluluk geri bildirimlerini kullanarak birinci basamak tamamlandığında, topluluğun bir “Multisig-Team and Breeds” tarafından kıymetlendirilmek yahut gözden geçirilmek üzere genel teklifler yapmasına müsaade vermek için “DAO 2” isimli daha yeni bir sürüm yayınlayacak.
  • Shiba Inu, oylama sürecini denetim eden mümkün balinalardan kaçınmak için, kimsenin “sistemi sahiden oynamadığından” emin olmak için bir çiftin listelenip listelenmemesi konusunda son kelamı “koruyucuların (6/9 cüzdanı)” vereceğini kaydetti.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, Bigger Entertainment’in sahibi Steven Cooper, kullanıcıların müzik dinleyerek SHIB yakabilecekleri bir oynatma listesi hazırladı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.