Kripto Haber

Shiba Inu Spekülatörleri Bu Dersi Dogecoin’den Öğrenebilir

Popüler meme coin shiba inu (SHIB) hafta sonu bir kez daha büyük bir pompa gördü ve yeni hafta başlarken bir düzeltmenin kazançlarını düşürmesinden önce Cumartesi ve Pazar günleri %50’den fazla yükseldi. Ve diğer meme madeni paralarından elde edilen deneyimlere dayanarak, yutturmaca bittiğinde daha da derin düzeltmeler gelebilir.

FTX ve Poloniex dahil olmak üzere bazı borsalardan gelen verilere bakıldığında , hafta sonu pompası, kendi kendini ilan eden dogecoin (DOGE) katili için tüm zamanların en yüksek seviyesini işaret etti . Bununla birlikte, Binance dahil olmak üzere diğer bazı borsalarda, bu yıl 10 Mayıs’ta tokenin listelenme gününde daha yüksek bir zirve görüldü, ancak bu, ticaretin ilk gününde zayıf sipariş kitaplarının sonucu olabilir.

Bu yazı yazılırken (13:10 UTC), SHIB son 24 saatte %7 düşüşle 0,00003865 USD’den işlem gördü. Bununla birlikte, token, DOGE’nin aynı dönemdeki %10’luk yükselişinin çok ötesinde, son 7 gün için hala %40’tan fazla arttı.

Bugünün SHIB düzeltmesi, Tesla şefi Elon Musk’ın bir Shiba Inu topluluğu üyesinin elinde kaç SHIB’ye sahip olduğunu soran bir tweet’e yanıt vermesiyle geldi . “Hiçbiri” diye yanıtladı Musk, ayrıntıya girmeden, topluluk üyesinin “Biraz satın almayı düşünmelisin” yanıtını verdi.

Ayrıca Musk, aynı başlıkta başka bir kullanıcıya yanıt verirken şunu da eklemeden önce “çiftliği kripto üzerine bahse girme” konusunda uyardı:

Tesla kurucusu ve dogecoin savunucusu, “Gerçek değer, herhangi bir biçimde para değil, ürün oluşturmak ve diğer insanlara hizmet sunmaktır” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.