Alt Coin

Shiba Inu ve 10 Altcoin İçin Müjde: Bu Şirket Ekliyor!

Shiba Inu, BitPay aracılığıyla New York merkezli mücevher koleksiyonu tarafından artık kabul ediliyor. Shiba Inu sahipleri artık New York merkezli mücevher koleksiyonundan BitPay’de SHIB ile elmas alışverişi yapabilir. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Shiba Inu için değerli benimseme

Ödeme hizmeti sağlayıcısı BitPay, New York merkezli bir mücevher koleksiyonu olan SuperJeweler’ın artık BitPay aracılığıyla Shiba Inu dahil olmak üzere kripto para ünitelerini kabul ettiğini duyurdu. BitPay, Shiba Inu’nun yanı sıra Bitcoin, Bitcoin Cash, Dogecoin, Ethereum, Litecoin, Wrapped Bitcoin ve beş USD sabitlenmiş sabit para (BUSD, DAI, GUSD, USDP ve USDC) üzere önde gelen kripto para ünitelerini de ekledi. Bu, Shiba Inu sahiplerinin artık Sevgililer Günü öncesinde New York merkezli mücevher koleksiyonu tarafından sunulan elmasları, yüzükleri ve başka mücevherleri satın alabilecekleri manasına geliyor. SHIB topluluğu ayrıyeten 14 Şubat saat 14:00’te yapılması planlanan SHIB severlerin V-Day yakma partisi için önemli bir halde hazırlanıyor.

BitPay, Bitcoin şimdi başlangıç ​​aşamasındayken finans kesimini değiştirmek için yola çıktı ve ödemeleri dünya çapında daha süratli, daha inançlı ve daha ucuz hale getirdi. Aralık 2021’de BitPay, Shiba Inu’nun cüzdan uygulamasına entegrasyonunu duyurdu ve böylelikle SHIB’yi depolamaya, satın almaya, takas etmeye ve harcamaya müsaade verdi. Öte yandan Shib Lovers eser kampanyası şu anda 14 Ocak ile 14 Şubat ortasında devam ediyor. Bigger Entertainment’a nazaran, tüm Shib severlerin satın alımlarından elde edilen gelirin %80’i SHIB‘yi yakmak için kullanılacak. Bigger Entertainment web sitesinde görüldüğü üzere, SHIB severlerin V-Day yakma partisi öncesinde SHIB yanma potasına toplam 94.756.430 milyon eklendi. Yanan Shiba Inu tokenleri onları sirkülasyondaki arzdan kalıcı olarak kaldırır. Dolanımdaki arzdaki düşüş, sonunda Shiba Inu’nun fiyatını üst çekebilir. ShibBurn’a nazaran, baskı vaktinde, 410.301.499.932.240 SHIB birinci bir katrilyon arzdan yandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.