Alt Coin

Shiba Inu ve 5 Altcoin Susan G. Komen’in Portföyüne Girdi!

Göğüs kanserine karşı savaşın ön saflarında yer alan bir kuruluş, artık Shiba Inu, DOGE, Bitcoin ve öteki kripto para ünitelerini destekliyor. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

Susan G. Komen, Shiba Inu ve bu 6 coin’i kabul ediyor!

Dünyanın önde gelen göğüs kanseri tertibi Susan G. Komen, bağış çözümü The Giving Block ile ortaklaşa kripto para kabul ettiğini duyurdu. Popüler kripto yardım platformu, Dogecoin (DOGE), Shiba Inu (SHIB) ve Dogelon Mars (ELON) gibi göğüs coin’lerin yanı sıra Gala (GALA), Orchid (OKT) ve Civic (CVC)’i de kabul ediyor. Vakıf, ismini 33 yaşında göğüs kanserine yakalanan ve üç yıl sonra vefat eden model Susan Goodman Komen’den alıyor. Küçük kız kardeşi Nancy Brinker, örgütü 1980 yılında kurdu.

Sıhhat şuuru eğitimi verebilmek ve göğüs kanseri araştırmalarına fon sağlayabilmek için Komen’in bağışlara gereksinimi var. Araştırmaya yaptığı yatırım 1982’den beri 1,1 milyar doları aştı. Kripto para ünitesi sahipleri, vergi açısından daha verimli olduğu için nakit yerine kripto bağışlamaya teşvik edilir. İç Gelir Servisi’nin (IRS) kriptoyu vergi maksatlı mülk olarak sınıflandırdığına dikkat edilmelidir.

The Giving Block, şimdiden yüzlerce hayır kurumuyla paydaşlık kurdu

2018’de kurulan The Giving Block, şimdiden yüzlerce hayır kurumuyla iştirak kurdu. Andrew Yang tarafından kurulan kar emeli gütmeyen bir kuruluş olan Humanity Forward, Mayıs ayında kripto para ünitelerini kabul etmeye başladı. Bu ayın başlarında The Giving Block, varlıklı bireyler için kripto para bağışlama sürecini kolaylaştırmayı amaçlayan yeni bir hizmet duyurdu. Geçen ay tanınan yardım platformu, bağışçıların onları desteklemesini kolaylaştırmak için ortak hedeflerine nazaran kar hedefi gütmeyen kuruluşları organize eden 15 yeni fon da başlattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.