Alt Coin

Shiba Inu ve Bu 3 Altcoin’den Müjde: 4 Borsa Listeliyor!

Dev hacimli kripto para borsaları Binance, Koinbazar ve Huobi Küresel, Shiba Inu ve 3 altcoin projesini 11 Ocak’ta listeleyeceğini duyurdu. Bu yazıda, listeleme haberlerini sıralayalım ve süreç tarihlerine göz atalım.

Shiba Inu ve 3 altcoin projesi dev borsalarda listeleniyor

AMC Theatres CEO’su Adam Aron, geçtiğimiz günlerde AMC’nin web sitesinde ve taşınabilir uygulamasında Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu’yu (SHIB) bir ödeme formu olarak kabul etmeye çalıştığını tweet yoluyla bildirdi. Duyuruya nazaran uygulama büyük olasılıkla Mart ayında gerçekleşecek.

Öte yandan Hindistan merkezli kripto borsası Koinbazar, Binance, Kraken ve Shib’i listeleyen öbür üst seviye borsalara katıldı. Koinbazar’ın birincil uzmanlığı, ABD’li yatırımcıların platformunda ticaret yapmasına müsaade vermektir. Borsa 2020’den beri faaliyet gösteriyor ve Coinmarketcap tarafından 154. sırada yer alıyor.

Huobi Küresel, 10 Ocak 2022’de Pioneer Zone’da LOOKS (LooksRare) token’i listeledi. İşlemler saat 18:00’de açılıyor. LooksRare (LOOKS), trader’leri ve içerik oluşturucuları iştirak için faal olarak ödüllendiren topluluk odaklı NFT bir marketidir. Huobi’de listelenecek platformun mahallî token’i “LOOKS”dur.

Binance yeni bir altcoin listeliyor

Kripto para borsası devi Binance, 11 Ocak 19:00’da Glimmer (GLMR) token’i listeliyor. Kriptokoin.com olarak hazırladığımız Binance listesinin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Günün son listeme haberinde, Polen DeFi protokolünün yönetişim token’i PLN, AscendEX’te listeleniyor. PLN’nin birincil merkezi borsa listesi ve AscendEX’te listelenen birinci Avalanche chain token’idir. Duyuruya nazaran süreçler 11 Ocak 2022 Salı günü açılacak ve cüzdanlar yaklaşık 12 saat evvel para yatırmaya açık olacak. PLN artık Avalanche tabanlı merkezi olmayan borsa Trader Joe’da süreç yapmak için kullanılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.