Alt Coin

Shiba Inu ve DOGE Varsayımı: Analist Bu Düzeyleri Bekliyor!

Dogecoin (DOGE), düşen bir kama formasyonun alt trend çizgisini test ederken, Shiba Inu (SHIB), Aralık ayının kritik dayanak düzeyini aşındırıyor. Bu yazıda, deneyimli analist Jonathan Morgan’in teknik tahlillerine göz atalım ve her iki göğüs coin/token için fiyat iddialarını alalım.

Dogecoin, 0.28 dolara dönmeden evvel bir satın alma fırsatı sunuyor

Dogecoin fiyatı, mum grafiğinde ve Nokta ve Hal grafiğinde güçlü yükseliş eğilimi kalıpları geliştiriyor. Bununla birlikte, analiste nazaran eğilim muhtemelen çok yakında şiddetli bir geri dönüş yahut sağlam bir düzeltici atak bulacaktır. Mum grafiğindeki bu aksine dönüşün birincil nedeni, düşen bir kama formasyonundan kaynaklanıyor. Kama formasyonları, çok alım/aşırı satım piyasasını tanımlar ve fazlalığı temsil eder. Yükselen bir kama, aşağı istikametli bir geri dönüş formasyonudur ve düşen bir kama, bir yükseliş bilakis dönüş formasyonudur.

Dogecoin, düşen bir takozun alt trend çizgisinin tam karşısında. DOGE, günlük kapanış ile Kijun-Sen ortasında azamî ortalama düzeyler yaratırken, bu çok uçlarda süreç görüyor ve ortalama bir dönüş hareketinin yükselişine dair ihtar veriyor. Analiste nazaran Dogecoin fiyatı için teorik long durumu, 0.17 dolarda bir satın alma buyruğu, 0.15 dolarda ziyanı durdurma buyruğu ve 0.28 dolar kar gayesidir. Bu teknik düzeyler, girişten itibaren yaklaşık %69’luk bir kar gayesiyle 5.5:1’lik bir ödül/risk kurulumunu temsil eder. Ek olarak, iki ila üç kutuluk bir son durak, girişten sonra elde edilen rastgele bir kârın korunmasına yardımcı olacaktır.

Shiba Inu, 0,000775 dolar gayesini koruduğu için kritik takviyesi elinde tutuyor

Kriptokoin.com olarak tahlillerini paylaştığımız Morgan’a nazaran Shiba Inu için long durumu; 0,0000375 dolar civarında giriş, 0,00000275 dolar civarında ziyanı durdurma ve 0,000775 dolar civarında kar al maksadıdır. Bu teknik fikri, girişten %100’ün üzerinde bir kâr ile 4:1 ödül/risk kurulumunu temsil ediyor. İki ila üç kutuluk bir takip eden durdurma, girişten sonra elde edilen rastgele bir kârı koruyacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.