Bitcoin

Shiba Inu Yatırımcıların Müjde: Tanınan Borsa Listeliyor!

Shiba Inu yatırımcılarına müjde. SHIB NiceHash isimli yeni bir borsaya giriyor. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

Shiba Inu yatırımcılarına müjde: SHIB NiceHash’a giriyor!

İngiltere Virgin Adaları merkezli kripto şirketi NiceHash, 21 Aralık tarihli bir duyuruya nazaran, Shiba Inu’nun artık borsasında kullanılabileceğini duyurdu.  Slovenya’dan iki üniversite öğrencisi tarafından kurulan NiceHash, 2014 yılında bir hash power  piyasası olarak faaliyet göstermeye başladı. Eşsiz iş modeli nedeniyle borsa süratle ilgi gördü. Şirket, 2017’de 64 milyon dolarlık bir akına uğradı ve daha sonra bu akın Kuzey Kore’nin Lazarus hack kümesiyle ilişkilendirildi.

Mayıs 2019’da NiceHash, NiceX adlı bir kripto ticaret platformu başlatarak ticari operasyonlarını çeşitlendirdi.  Kripto borsası şu anda 60’tan fazla kripto para ünitesini ve 80 ticaret çiftini desteklemektedir. Geçen hafta Shiba Inu, İspanya’nın en büyük borsası olan Bit2Me tarafından da listelendi. Avrupa’nın en yeterli kripto ticaret platformu Bitstamp ise 2022’de SHIB’yi platformuna ekleyecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.