Alt Coin

Shiba Inu Yatırımcılarına Müjde: Shibarium Yakında Piyasada!

ShibaSwap geliştiricisi Eric M, Shiba Inu odaklı bir Discord sunucusuna yapılan yeni bir yorumda, mevcut Shibarium ilerlemesi hakkında konuştu ve ‘yakında’ geleceğini sav etti.

Shıba Inu, metaverse ekosistemine giriyor

Bununla birlikte, anonim geliştirici, çok beklenen katman-2 ölçeklendirme tahlilinin başlatılması için somut bir vakit çizelgesi vermedi.

Eric M, bu ayın başlarında takımın, Shibarium’u başlatmak için başkan altcoin projesinin en büyük Proof of Stake (PoS) yükseltmesi olan Ethereum 2.0’ın piyasaya sürülmesini beklemek zorunda kalmayacağını söyledi. Bu yılın en uygun performans gösteren kripto para ünitesinin anonim yaratıcısı Ryoshi, uzun bir Medium blog gönderisinde Shiba Inu’nun 2. katman tahlilini duyurdu.

ShibaSwap merkezi olmayan borsasının idare tokeni olan Bone ShibaSwap (BONE), balina konsantrasyonundan kaçınmak için SHIB yerine platformun birincil kripto para ünitesi olarak hareket edecek. Bahsedilen blog gönderisinde Ryoshi, Shibarium’un tek bir başarısızlık noktası olmadığından emin olmak için, düzgün bir formda ademi merkeziyetçi olması gerektiğini vurguladı.

Shiba Inu, Ethereum Blockchain üzerinde çalışan bir ERC-20 tokeni olduğundan, birebir vakitte yüksek fiyatlardan muzdarip. Süreçlerin maliyetini düşürmek, kripto para ünitesinin oyun ve Non Fungible Token (NFT) içeren genişleyen ekosistemi için kritik derecede kıymetli. Bu nedenle kripto analisti Alex Dovbnya, şu değerlendirmeyi yapıyor:

Shibarium’un yaklaşan lansmanı, kripto para ünitesi için en büyük katalizörlerden biri olarak kabul ediliyor.

Ryoshi ve çekirdek geliştiriciler, Shiba Inu’nun metaverse ekosistemine girişi üzerinde de çalışıyor. Çalışmalar hakkında anonim geliştirici, şu bilgiyi paylaştı:

Shibarium, Shi, Shibanet, The Decentralized Shiboshi Game, Incubator ve yakın gelecekte ortaya çıkmayacak çok daha fazlası dahil olmak üzere, Shiba Inu’nun pek çok tarafı üzerinde çalışıyoruz.

Shiba Inu, piyasa kıymetine nazaran 13. en büyük kripto para ünitesi olmaya devam ediyor. Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere, bu haftanın başlarında Bitstamp, SHIB süreçlerini 2022’nin başlarında başlatacağını doğruladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.