Alt Coin

Shiba Inu Yatırımcılarına Müjde: Tanınan Borsa Sepetine Ekledi!

Shiba Inu (SHIB) yatırımcılarına bir müjdeli haber var. Kripto para borsası BitoEX, Shiba Inu için takviye ekledi. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

Shiba Inu (SHIB) yatırımcılarına bir müjdeli haber var!

Tayvan’ın önde gelen kripto para borsası BitoEX, Shiba Inu (SHIB)’nun artık platformunda süreç görebileceğini duyurdu. Borsada göğüs coin için para yatırma ve çekme süreçleri bu haftanın başlarında etkinleştirildi. BitoEX, 2014 yılında piyasaya sürüldü ve birincilere öncülük eden borsalardan biri oldu. 2014 yılında, dijital kiosklar aracılığıyla Bitcoin ödemelerini aktifleştirmek için Doğu Asya market işletmecisi FamilyMart ile güçlerini birleştirdi.

Mayıs 2018’de borsa, dakikalar içinde 10 milyon dolar topladığı bir birinci para teklifi (ICO) düzenledi. Aralık ayı başlarında Shiba Inu’ya takviyesini de açıklayan MaiCoin ile birlikte BitoEX, Tayvan’daki kripto borsa pazarındaki aslan hissesini denetim ediyor. Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere  bu haftanın başlarında SHIB, İspanya’nın en büyük borsası olan Bit2Me tarafından da listelendi. Bu ortada Bitstamp, önümüzdeki yıl göğüs coin için takviye ekleyeceğini doğruladı.

Tayvan’da kripto paralar için kapsamlı bir düzenleme seti bulunmuyor

Bu yılın başlarında, Temmuz ayında yürürlüğe giren katı kara para aklama (AML) düzenlemeleri nedeniyle, birkaç kripto para borsası Tayvan‘daki şubesini kapattı. Geçen ay, Tayvanlı kripto işletmeleri “kripto para platformları ve ticaret işletmeleri” olarak tanındı. Mali Denetleme Komisyonu’na (FSC) da piyasayı denetleme yetkisi verildi. Tekrar de ülkede kripto paralar için kapsamlı bir düzenleme seti bulunmuyor.  Düzenleyici belirsizliğe karşın Tayvan, 2 milyon bireye ulaştığı kestirim edilen canlı bir kripto para ünitesi topluluğuna sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.