Kripto Bilgi

Shiba Inu’nun SHIB Roketleri %26, Memecoin Kazançlarında Öncü

Shiba Inu temalı tokenler, CoinGecko analiz aracından elde edilen verilere göre, Pazartesi günü Asya’nın erken saatlerinde son 24 saatte %26’ya varan artışla en çok kazananlar oldu.

Bitcoin ve eter sırasıyla 42.000 $ ve 3.000 $ fiyat seviyelerini yeniden kazandıkça, hareket kripto pazarında daha geniş bir toparlanmanın ortasında geldi. Piyasa değerine göre en iyi kripto para birimlerindeki kazançlar, Terra’nın LUNA’sında %1,6’lık düşük bir değerden XRP’de %9,9’luk en yüksek değerlere kadar değişmekteydi.

Büyük kripto para birimleri hafta sonu boyunca toparlanma gördü ve geçen haftadan elde edilen kazanımları sürdürdü. (CoinGecko)

Memecoins liderliğindeki piyasa, en iyi kripto para birimlerinin dışına çıktı. Shiba Inu’nun SHIB jetonları Asya saatlerinde Pazar akşamı 0.000022 $ seviyesinden %24’ün üzerinde bir artışla 0.000029 $’a yükselirken, Dogecoin’in DOGE’si 0.145 $’dan 0.169 $’a yükseldi.

Fiyat çizelgeleri, SHIB’nin 0.000029$ seviyesindeki direncini göstererek Asya sabah saatlerinde fiyatların düşmesine neden olan bir satışa neden oldu.

SHIB direnç seviyelerine ulaştı ve kısa bir satış gördü. (Ticaret Görünümü)

Fiyat hareketi, SHIB tarafından izlenen vadeli işlem ürünleri tüccarları için tasfiyelerde yaklaşık 10 milyon dolarlık zarara neden oldu. Son 24 saat içinde, tüccarlar Binance’in sözleşme başına 1.000 SHIB tutan 1000SHIB vadeli işlem ürününe 4.31 milyon dolar kaybetti. Tüccarlar ayrıca SHIB vadeli işlemlerinde 5,49 milyon dolar kaybetti. SHIB vadeli işlemlerinin %74’ünden fazlası kısaydı veya bir fiyat rallisine karşı bahis oynuyordu.

SHIB’nin hafta sonu artışı, geliştiricilerin hamburger ve patates kızartması satan bir fast food zinciri olan Welly’s ile bir bağ kurmasından günler sonra geldi. Geliştiriciler, ortaklığın Welly’nin mağazalarını Shiba Inu temalı ürünleri ve görüntüleri içerecek şekilde yeniden markalaştırmayı ve müşteriler için değiştirilemez jetonların (NFT’ler) verilmesini içerdiğini söyledi. Topluluk üyeleri SHIB kullanarak ürünler satın alabilir ve Shiba Inu’nun merkezi olmayan yönetim forumu “Doggy DAO” aracılığıyla Welly’nin genişlemesine katılabilir.

Başka bir yerde, Floki Inu’nun FLOKI’sinin – başka bir Shiba Inu temalı jetonu – Asya saatlerinde %17 artarak 0,0004$’dan el değiştirdi ve geliştiricilerin bir istismar keşfettikten sonra zincirler arası köprüsünü devre dışı bırakmasının ardından geçen haftaki kayıpların bir kısmını geri aldı. . Köprü, kullanıcıların Ethereum ve Binance Akıllı Zincir ağları arasında varlıkları transfer etmesine izin verdi. Geliştiriciler o sırada doğruladı, saldırıdan hiçbir FLOKI etkilenmedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.