Kripto Haber

Shopify CEO’su Coinbase Yönetim Kuruluna Katıldı

Shopify e-ticaret sitesinin CEO’su ve kurucusu Tobias Lütke, bu hafta içinde resmi kurul onayına tabi olarak Coinbase’in Yönetim Kurulu’na katılacak.

  • Coinbase bir notta, kripto borsasının uluslararası kripto tüccarlarına ve yatırımcılara hitap eden daha yeni ürünleri hedef alması nedeniyle Lütke’nin genişleme planlarında Coinbase’e yardımcı olacağını söyledi.
  • Coinbase CEO’su Brian Armstrong bir basın açıklamasında, “Shopify’ın çevrimiçi ticareti demokratikleştirdiği şekilde kriptonun ekonomik özgürlüğü artırma potansiyelini ortaya çıkarmayı umuyoruz.” Dedi.
  • Lütke, Shopify’ın Coinbase Commerce ile entegrasyonu sayesinde kriptoyu erken benimseyenlerdendi. 175’ten fazla ülkede milyonlarca tüccara hizmet vermektedir.
  • “Merkezi olmayan finans ve girişimcilik kavramları, fırsatların az sayıda değil, çoğu kişi için olduğu Web 3’ün vaadini örneklemektedir” dedi Lütke bir açıklamada. “Coinbase ve Shopify bu benzer görüşü paylaşıyor ve Brian ve Coinbase ekibinin inşa ettiği geleceği desteklemek için Kurula katılmaktan heyecan duyuyorum.”
  • Lütke, Armstrong, Coinbase kurucu ortağı Fred Ehrsam, a16z’nin kurucusu Marc Andreessen ve Cisco’nun eski CSO’su Kelly Kramer’ın yer aldığı bir yönetim kuruluna katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.