Kripto Haber

Sıcak Gelişme: Binance, Yeni Bir Altcoin Listeliyor! Fiyat Patladı

Dev Bitcoin ve kripto para borsası Binance, yeni bir altcoin listeliyor. Borsa SuperRare’i (RARE) platformunda listeleyecek. Kripto paranın fiyatı listeleme haberiyle sert yükseldi. 

Binance, yeni bir altcoin listeliyor! SuperRare (RARE) fırladı

Öncü Bitcoin ve kripto para borsası Binance, yeni bir altcoin listeliyor. Borsa konuya yönelik şu açıklamada bulundu

Binance, SuperRare’i (RARE) listeleyecek ve RARE/BTC, RARE/BNB, RARE/BUSD ve RARE/USDT işlem çiftleri için 11.10.2021 tarihinde işlem başlatacak. Kullanıcılar artık alım satıma hazırlanmak için RARE’yı borsaya yatırmaya başlayabilir. RARE için para çekme işlemleri 12.10.2021 tarihinde açılacak. Not: Para çekme açık süresi, kullanıcıların referansı için tahmini bir süredir. Kullanıcılar para çekme sayfasında gerçek durumu görebilirler. RARE Listeleme Ücreti: 0 BNB. Risk uyarısı: Kripto para ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen işlemlerinizi dikkatli yapın. Binance, yüksek kaliteli kripto paraları seçmek için elinden gelenin en iyisini yapacak, ancak ticari kayıplarınızdan sorumlu olmayacak. Desteğiniz için teşekkürler!

Kripto paranın fiyatı listeleme haberiyle sert yükseldi. SuperRare (RARE) listeleme haberinden sonra yüzde 154 oranında arttı ve yazım sırasında artış trendi devam ediyor.

Kripto para projesi SuperRare (RARE) nedir?

SuperRare, benzersiz, tek baskılı dijital sanat eserlerini toplamak ve takas etmek için bir NFT pazar yeridir. Her sanat eseri, ağdaki bir sanatçı tarafından özgün bir şekilde oluşturulur ve sahip olabileceğiniz ve takas edebileceğiniz kripto koleksiyonlu dijital bir öğe olarak belirtilmiş. RARE, platformun yönetim tokenidir ve token sahipleri, temel platform parametrelerini yönetebilir, topluluk hazinesinden fon tahsis edebilir ve ağ ve protokolde önerilen iyileştirmelere oy verebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.