Alt Coin

Sıcak Gelişme: Binance, Yeni Bir Altcoin Listeliyor!

Dev Bitcoin ve kripto para borsası Binance, yeni bir altcoin listeliyor. Borsanın açıklamasına nazaran, Glimmer (GLMR) 11 Ocak 2022 tarihinde Türkiye saati ile 19:00’da listelenecek. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

Binance, yeni bir altcoin listeliyor: Glimmer (GLMR)!

Öncü Bitcoin ve kripto para borsası Binance, yeni bir altcoin listeliyor. Borsa bahse yönelik şu açıklamada bulundu:

Binance, Glimmer’ı (GLMR) listeleyecek ve GLMR/BTC, GLMR/BUSD ve GLMR/USDT isimli ticaret çiftleri için 11.01.2022 tarihinde alım satımı açacak. GLMR için para yatırma süreçleri, ticarete hazırlık olarak 11.01.2022 tarihinde açılacak. GLMR için para çekme süreçleri 12.01.2022 tarihinde açılacak. Not: Para çekme açık müddeti, kullanıcıların referansı için varsayımı müddettir. Kullanıcılar para çekme sayfasında gerçek durumu görebilir. GLMR Listeleme Fiyatı: 0 BNB. Risk uyarısı: Kripto para ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen süreçlerinizi dikkatli yapın. Binance’in ticari kayıplarınızdan sorumlu olmadığı size tavsiye hatırlatılır. Dayanağınız için teşekkürler!

Glimmer (GLMR) nedir?

Moonbeam, Polkadot parachain olarak çalışan, EVM uyumlu ve substrat tabanlı bir Blockchain’dir. Glimmer (GLMR), ağın hizmet ve idare tokenidir. Kullanıcılar bu tokenle idareye katılabilir, süreç fiyatlarını ödeyebilir, likidite sağlayarak mükafatlar kazanabilir ve stake yapabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.