Alt Coin

SocGen Ekonomistleri: Bitcoin Bu Düzeylerde Çakılabilir!

Société Générale Avrupa’nın ana finans şirketlerinden biri. Şirket Avrupa dışında da ilgiler sürdürmekte. Altın raporlarıyla piyasada dikkatleri çeken Société Générale (SocGen) kripto piyasalarda yaşanan en son çöküş konusunda açıklamalarda bulundu. Merkezi Paris’te olan Société Générale Fransa’daki en eski bankalardan biri. Kriptokoin.com olarak dev finans kuruluşunun Bitcoin (BTC) ile alakalı açıklamalarını mercek altına alıyoruz.

Bitcoin çakılabilir

Dev finans kuruluşu Société Générale nazaran, Bitcoin (BTC) için 32 bin dolar düzeylerini müdafaa konusunda gösterilecek bir zaaf önder kripto paranın 28700 dolar ila 27700 dolar düzeylerine düşebileceği ihtimalini güçlendirir. BTC/USD, Aralık sonunda 200 günlük hareketli ortalamadan vazgeçtikten sonra geri çekilme kademesini uzattı. Société Générale ekonomistlerine nazaran 32.000 dolar düzeyinin altında bir kırılma 2021 yılının en düşük düzeylerine (28.700 ila 27.700 dolar civarına) giden yolu sonuna kadar açacaktır.


SocGen analistlerine nazaran, uzatılmış bir üst hareket için 43.500 dolar düzeyleri aşılmalıdır. Ünlü finans devinin analistlerinin husus hakkındaki görüşleri şöyle:

Birebir vakitte dik bir kanalın alt bandı olan 32.000 dolarda bir sonraki projeksiyonlara gerçek aşağı hareketin devam etme riski var. Bu düzeyin test edilmesi bir sıçrama ile sonuçlanabilir, lakin daha uzun bir üst hareket için 43.500 dolarlık üst sonun aşılması gerekiyor. 32.000 doları savunmada başarısızlık, düşüş trendinin geçen yılın en düşük düzeylerinden oluşan 28.700 dolar / 27.700 dolarlık grafik düzeylerine yanlışsız devam edebileceği manasına gelir. Bu çok değerli bir dayanak bölgesi olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.