Kripto Bilgi

SOL y XRP, EE.UU’daki altcoinler için liderdir. alcanza un máximo en 40 gün

Las esasları kriptomonedas alternativas (altcoin’ler, en inglés) cayeron el viernes tras una caída del mercado en genel. Toplam sermaye kaybı, %2,8, hasta kaybı 2,08 milyar dolar. Las altcoins lideraron el descenso, lo que provocó un aumento del índice de dominio de bitcoin en un % 0,5, llegar % 40,1.

Dünyanın en büyük uluslararası, %7’si son on yılda bir. Goldman Sachs, 2022’de parasal koruma, yerel koşulların sağlanması ve korunması için önceden hazırlanmış bir hasta sahasına sahiptir.

Bu makaleyi İngilizce okuyun.

En las últimas XRP y MATIC, deplogon, %7 tanımsız İlkeler de la semana, mientras que SOL, de Solana, y DOT, de Polkadot, cayeron casi uno 6% cada uno. El belirteci AVAX, de Avalanche, yakıt el que mejor se comportó, con un descenso nominal de %0,4, bitcoin ve eter perdieron casi %3 ve %5 ilgili.

XRP para biriminde 10 centavos después tek başına 0,91 ABD doları. Los belirteçleri 0,90 $’ dan en yüksek düzeyde direnç, CoinDesk ve Asya’da 0,80 $’ dan daha fazla para için bilgi alışverişi. 50’nin en iyi göstergeleri (RSI) – 50’nin en iyi göstergeleri – en iyi tahminlerin en büyük göstergesi – en iyi tahminler. el futuro. RSI’nin en önemli 70’i, hiçbir şeyin düzeltilmesini beklemeden, 30 gün içinde telafi etmeye çalışmak için önemli bir rol oynuyor.

SOL cayó tras tocar la dirençencia (TradingView)

)

Günah ambargosu, FxPro Alex Kuptsikevich için el tüccarı, bir CoinDesk’ten bağımsız olarak XRP’den bağımsız olarak 0,78 ABD doları tutarında bir düzeltme içermez 75. 0,60 ABD Doları, 0,60 ABD Doları, 0,50 ABD Doları, 0,50 ABD Doları, 0,50 ABD Doları “, diyo.

SOL, por su parte, her şeyin yeniden değerlendirilmesi için 110 $ ‘lık süperarlo ve parasız işlemler. Her zaman için 100$’dan başlayan fiyatlarla.

Kuptsikevich añadióque podría producise un descenso de SOL’nin 7’den daha büyük bir bölümünün yeniden düzenlenmesi: Bu yeni yılın başlangıcı. En iyi beklentiler için en iyi tahminler. En iyi fiyatlar. Genel olarak, hiçbir şey yok.

SOL cayó tras tocar la resistencia. (TradingView)

Ana para, SHIB, paranın %4’ünü birden değiştir. SHIB, de Shiba Inu, Coinbase’in %40’ı altında, en az %40’lık bir para biriminde, herhangi bir bildirimde bulunmadı. “Shiba Lands” için %43’lük bir paya sahip olan LEASH, “Shiba Lands” ile eşanlamlıdır.

SHIB cayó después de superar dos niveles después de superar dos niveles después de superar dos niveles de sem10907

El token THETA, de Theta Network, en büyük sermayenin en büyük değeri olan 1000$’lık bir milyon dolar değerinde. THETA subio %15 onayla Mitch Liu, blokzincir izleme ve lisans lisanslarını yeniden görüntüleme için ek ödeme ve izin vermeme platformlarını onaylayın.

“Lanzado por tecnólogos ve emprendedores deneyleri, API utilizando ve eşdüzeyli görüntüleme ThetaPass için NFT’ler de dahil olmak üzere, tüm oyunların sona erdirilmesine ilişkin nihai sonlar, tüm ayrıntıların sona ermesi”, dijo Liu. THETA dönemi negociado bir 4,18 $ ‘lık bir artículo fue publicado.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.