Kripto Haber

Solana Cüzdan Phantom, Mobil Uygulamanın Kullanıma Sunulmasına Yakın – NFT Twist ile

Solana’nın Phantom cüzdanı, iOS beta sürümünü bir değişiklikle Perşembe günü başlatmayı planlıyor: Mobil sürüme katılmak için bir NFT erişim kartı satın almanız gerekecek.

Kapalı kaynak kripto cüzdanı – Solanaland’da MetaMask’ın Etherverse için olduğu kadar öne çıkıyor – Salı öğleden sonra Magic Eden pazarında 7.000 misli olmayan token (NFT) satacak. Tüm darphane gelirlerini ve ikincil satışlardan elde edilen %10’u teknoloji kar amacı gütmeyen Girls Who Code’a bağışlayacağını söyledi.

Damlanın alacağı tam şekil Salı sabahı akışkan görünüyordu. Magic Eden’den bir blog yazısı, düşen 8 SOL tavanlı bir “Hollanda müzayedesini” tanımladı. Her 10 dakikada bir 25 SOL. Bu format gerçekleşirse, Magic Eden’in ilk Hollanda müzayedesi olacak.

Şansı olmayabilir. Magic Eden temsilcisi CoinDesk’e şunları söyledi: “Bu düşüşe yaklaşımımızı değiştiriyor olabiliriz. ”

Phantom mobil hale geliyor

Solana’nın yerel varlığı olan SOL’nin fiyatı arttıkça, bir Phantom mobil uygulamasına yönelik talep aylardır kaynıyor.

Phantom, Kasım ayında Solana tabanlı merkezi olmayan finans (DeFi) için en popüler kripto cüzdanı olarak 1 milyon aktif kullanıcıyla övündü. Bir mobil uygulaması olmamasına rağmen bir ekosistem kralı haline geldi ve Solflare gibi rakip uygulamalar kendi uygulamalarını başlatırken bile tahtını elinde tuttu. Talep o kadar arttı ki, bazı aşırı hevesli Phantom kullanıcıları cüzdan bakiyelerini, boşluğu sahte uygulamalarla dolduran fırsatçı dolandırıcılara kaptırdıklarını bildirdi.

Her iki şirket (ve blok zincirinin kilit taşı paydaşı Solana Labs liderliği), süper hızlı ağın uzun vadeli büyümesi için kritik olan mobil cüzdan uygulamalarını aradı. Mobil cüzdanlar, kullanıcıların telefonlarından kripto para birimleri ve NFT’leri alıp satmalarına, göndermelerine, takas etmelerine ve stake etmelerine olanak tanır.

Daha fazlasını okuyun: Solana Wallets Phantom, Büyüme için Solflare Eye Mobile

Belki de ikincil ticaret hilesinin önüne geçen Phantom, Pazartesi günü satış sonrası alıcıları, sıfır fayda ile bir NFT satın almamaları için satıcıların erişim geçişlerinin henüz “kullanılmadığını” doğrulamaları konusunda uyardı.

Phantom’a göre iOS’un tam sürümü yaklaşık bir ay içinde gelecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.