Kripto Haber

Solana DeFi Protokolü Egzotik Piyasalar, Mainnet Lansmanından Önce 5 Milyon Dolar Artırdı

Merkezi olmayan finans (DeFi) protokolü Exotic Markets, Multicoin ve Ascensive Assets tarafından ortaklaşa yürütülen özel bir token satışında 5 milyon dolar topladı.

  • Exotic Markets, EXO jetonu tarafından yönetilen Solana tabanlı bir platformda bir dizi yapılandırılmış ürün (önceden paketlenmiş yatırımlar) sunar.
  • Exotic Markets kurucu ortağı Joffrey Dalet CoinDesk’e verdiği demeçte, yeni sermayenin ekibi ve pazarlama çabalarını güçlendirmeye gideceğini söyledi.
  • Dalet, zammın bir kısmının, bu ayın sonlarında veya Şubat ayının başlarında yapılması planlanan ana ağ lansmanını yönlendirmeye yardımcı olmak için platformdaki piyasa yapıcı faaliyetlere tahsis edileceğini söyledi. Piyasa yapıcılar kendi hesapları için varlık alıp satarlar, bu da piyasaya likidite sağlamaya yardımcı olur.
  • Finansman, Solana’nın DeFi TVL çizelgelerinin ilk beşinde kalmasıyla veya bir blok zincirinin DeFi protokollerine bağlı kripto varlıklarının toplam dolar değeriyle gelir.
  • Exotic Markets token satışına katılan diğer katılımcılar arasında Alameda Research, Animoca Brands, Morningstar Ventures, Solana Capital ve diğerleri yer aldı.
  • Egzotik Piyasalar ekibi, dokuz yıl boyunca volatilite ürünleri ticareti yapan ve nicel volatilite hedge fon yöneticisi olarak hizmet veren Dalet’i ve hisse senedi satışları ve blok zinciri teknolojisinde bir geçmişe sahip olan Benjamin Rameau’yu içeriyor.
  • Ascensive Assets Yönetici Ortağı Oliver Blakely bir basın açıklamasında “Yapılandırılmış ürünler, yatırımcılara yönetişim tokenleri yerine stabilcoin cinsinden getiri elde etme fırsatları açacak” dedi. “Bunu DeFi alanının çok sağlıklı bir evrimi olarak görüyoruz. ”

Daha fazlasını okuyun: Üç Ok, Solana’da DeFi Ödemelerini Artırmak için Para Akışı Ortalama DAO’yu Destekliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.