Kripto Haber

Solana hızlı bir yükseliş mi? yoksa düşüş mü yaşayacak

Günlük grafikte, SOL coin fiyatı şu anda önemli bir düzeltmeden geçiyor ve yakında bir sonraki destek seviyesine ulaşabilir. Solana madeni paranın fiyat %4’ten fazla kayıpla 156 dolar civarında seyrediyor.

Solana fiyatının haftalık teknik grafiği, fiyatın şu anda konsolide olduğunu gösteriyor. Günlük grafikte SOL fiyatı düşüş eğilimi gösteriyor. 200 $ civarında, SOL’un direnç bölgesi tespit edilebilir. Bu arada, kripto paranın desteği 120 dolar civarında bulunuyor.

Para biriminin fiyatı şu anda 50 ve 100 Günlük Hareketli Ortalamaların üzerinde işlem görüyor. 120 $ olan 50MA hattı, kısa fiyat desteği görevi görüyor. Madeni para, fiyatı yeni bir düşük seviyeye çekme potansiyeline sahip olan aşağı yönlü bir paralel kanal oluşturdu. Fiyat mevcut seviyenin %15 ila %20 üzerinde yükselirse yüksek bir momentum tespit edilebilir. Gelecekte, SOL/BTC çifti yeni bir zirveye ulaşabilir.

Bitcoin dominans seviyesi yükseldikçe alt coinlerdeki para çıkışı solana’nın düşmesine sebep oluyor.

Solana yüzde 2.13 pazar payına sahip ve istikrarlı bir şekilde artıyor. Solana CMC sıralaması ve piyasa değeri yükselişte. Madeni paranın hacmi de artıyor ve yakında yeni bir zirveye ulaşabilir. Solana’nın hacim/piyasa değeri oranı, gelecekte güçlü bir yükseliş eğilimine işaret ediyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.