Bitcoin

Solana, Ripple, BTC ve BNB İçin Haftalık Kestirim: Bu Seviyeler!

Ünlü kripto para analisti Filip L. BNB, Ripple, BTC ve Solana için varsayımlarda bulundu. Analiste nazaran Binance Coin, %33 kâr potansiyeline sahip görünüyor lakin tekrar de düşüş trendinde kaldı. Ripple fiyatı, aylık S1 dayanağının altında art geriye ikinci hafta 0,60 dolardan kırılıyor. Solana’nın üst istikametli potansiyeli, önümüzdeki hafta başlayacak olan takviyeye bağlı. Bitcoin bu hafta büyük bir toparlanma kaydetti, lakin genel düşüş trendi yatırımcıları endişelendirecek. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

BNB ve Ripple için haftalık iddialar

Binance Coin, art geriye ikinci hafta boyunca 335.3 dolar düzeyinden sağlam bir sıçrama yaptı. Boğaların uzun mühlet içeri girmek için iki kat daha fazla fırsat penceresine sahip olmasıyla birlikte, önümüzdeki hafta boğalar için fiyat hareketinin denetim altında olmasını bekleyin diyor analist. Boğalar ve yatırımcılar, düşüş trendinin hala mevcut olduğunu akıllarında tutmaları gerekecek. Binance Coin (BNB), geçen haftaki alım satımın gerilemesinde bedelinin %33’ünü kaybetti. Lakin yatırımcılar, BNB fiyat hareketinin önümüzdeki hafta %30’luk bir artış ya da kıymetinin %20’sini daha kaybetmesi için hazır göründüğü için parayı çevirmek istiyorlar.

Binance Coin, aylık S2 dayanak düzeyine denk gelen 335.3 dolar düzeyinden arka arda ikinci hafta sıçradı ve boğaların 400 dolar üzerinde kapanmaya çalıştığını görüyor. Geçen haftaki bu teşebbüs başarısız oldu, analiste nazaran, bu hafta biraz daha umut verici görünüyor ve sahneyi 452 dolara gerçek daha da üst çekebilir. Bu nedenle BNB fiyatının hafta sonuna girmesi ve yatırımcıların yükseliş mumu üretmek ve sahneyi gelecek haftaya hazırlamak için 400 dolar düzeyinin üzerinde kalmaya çalışmasını sağlaması gerekecek. BNB fiyat hareketi her iki halde de devam edecek üzere göründüğünden, düşüş trendinin devam etmesi mümkün olandan daha fazla.

Ripple fiyatı, aylık S1 dayanağının altında art geriye ikinci hafta 0,60 dolardan kırılıyor. XRP fiyatı, aylık S1’in altındaki haftayı kapatırsa XRP fiyatı daha da düşebilir. Analiste nazaran, gelecek haftaya girerken, kayıplar %17 daha artacak. Ripple fiyatı, arka arda ikinci hafta boyunca aylık S1’i test edip kırdığı için yatırımcıların hudutlarını test ediyor. Fiyat hareketi üstte haftalık bir kapanış yapabildiği sürece, aşağıda haftalık bir kapanış daha fazla düşüşe taban hazırlayarak başlangıçta %17’lik kayıpları koruyacağından toparlanma mümkündür. Mevcut piyasa oynaklığı fiyatının altına düşmesini ve sahneyi önümüzdeki hafta 0,50 dolara hazırlamasını bekleyin diyor Filip L. XRP boğaları, Haziran ve Mart aylarındaki tarihi ehemmiyeti nedeniyle bu düzeyde yer almak isteyeceklerdir. Mevcut hissiyatı bastıran birkaç rüzgarla, fiyat Şubat ayının en düşük düzeyi olan 0,36 dolara hakikat düzelmeye devam edebilir. Bu süreçte boğalar bu indirime direnmeyecek ve XRP’yi 0,40 dolar yahut daha düşük bir fiyattan alabilecekler.

Solana ve BTC için varsayımlar

Solana’nın üst istikametli potansiyeli, önümüzdeki hafta başlayacak olan takviyeye bağlı. Solana fiyatı 61.44 dolara yanlışsız bir adım daha düşmenin eşiğinde. SOL fiyatı önümüzdeki hafta %35 daha düşecek formda ayarlanabilir. SOL fiyatı, aylık S2’nin altındaki haftayı 90.23 dolardan kapatırsa, önümüzdeki hafta daha fazla düşüş bekleyin. Fiyat, süreç haftasını aylık S2’nin altında 90.23 dolarda kapatacak üzere göründüğü için Solana (SOL) öteki bir ziyan kutusu açmanın eşiğinde. Bu kapanış, analiste nazaran, sahneyi önümüzdeki hafta öteki bir düşüş için ayarlayacak ve birinci dayanak neredeyse %35 uzakta 61.44 dolarda olacak.

Solana fiyatı, geçen haftanın en düşük düzeyinin altında kırılma ve kapanma eşiğinde. Bununla birlikte, geçen yıl Ağustos ayının son haftasının en düşük düzeyi olan S2 takviye düzeyinin altında kapanmaya devam ediyor. SOL fiyatı bu nedenle bu düzeylerde tutulabilir görünmüyor. SOL üstte belirtilen düzeyin altında kapanırsa, fiyat hareketinin önümüzdeki hafta daha da düşmesini ve birinci takviye testini 61.44 dolarda bulmasını bekleyin. Bu düzey Mayıs ortasının en yüksek düzeyiydi ve 2021 yaz rallisinde aykırıya döndü ve o vakitten beri dayanak için test edilmedi.

Bitcoin bu hafta büyük bir toparlanma kaydetti, fakat genel düşüş trendi yatırımcıları endişelendirecek. Düşüş trendi hala yerinde olduğu için üst taraflı potansiyel, karların yalnızca %11’i ile sınırlanabilir. Bununla birlikte, BTC fiyatı 32.650 dolara düştü ve boğaların tarihi indirimlerle büyük Bitcoin kesimlerini kapsayabileceği harika bir yavaşlama bölgesinde kaymaya yalnızca birkaç santim kaldı. Fakat Cuma günü kapanışa girerken, Nasdaq keskin bir biçimde yükseldi ve bununla birlikte, Bitcoin fiyatı en azından düşüş trendi bariyerini test etmek için gelecek haftaya ayarlanmış üzere görünüyor görüşünde analist.

BTC fiyatı Pazar akşamına kadar 38.073 doların üzerinde kapanmaya çalışacak ve 40.000 dolara geri dönüş için yer hazırlayacak ve önümüzdeki hafta bir yerde 40.750 dolara ulaşılabilir. Bununla, Kasım ayından itibaren azalan kırmızı trend çizgisi devreye girecek ve boğaların onu kırması için tüm yıldızların hizalanması gerekecek. Piyasa hissiyatı ve boğalar sağlam bir inançtan mahrumsa, başarısız bir test kusursuz bir boğa tuzağı sunabilir ve ayılar için fiyat hareketini 32.650 dolara geri itmek için giriş yapabilir.

Global iktisadın, enflasyonun büyümeyi sürükleyeceği ve yatırımcıların inançlı limanlar ve savunma pay senetleri arayacağı bir durumdan çok stagflasyon için ayarlandığı riskinin ortaya çıkması nedeniyle, global piyasa dataları yatırımcıları bir kere daha düşünmeye sevk edebilir. Analiste nazaran, boğalar fonlarını çekerken, 32.650 dolara bir dönüş ve tehlike bölgesinde 32.050 dolara hakikat kayma tehlikesi bekliyoruz, zira ayılar aksi takdirde ihlal etmeye çalışacağından, boğalar için son savunma sınırı ve giriş penceresi olarak bu zayıflama bölgesinde süreç görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.