Kripto Haber

Solana Tabanlı DeFi Projesi Hubble Protokolü 10 Milyon Dolar Artırdı

Merkezi olmayan finans (DeFi) projesi Hubble Protokolü, bu ay içinde ana ağ lansmanından önce 10 milyon dolarlık fon topladı. Sermaye, ekibin genişletilmesi ve DeFi proje teklifleri için kullanılacak.

  • Finansman turundaki yatırımcılar arasında Three Arrows, DeFiance Capital, Delphi Digital, Digital Currency Group (CoinDesk’in ana şirketi), Crypto yer aldı. com Capital, ParaFi, Jump Capital, Decentral Park Capital, CMS, Spartan, DeFi Alliance ve Mechanism Capital.
  • “Solana ekosistemi için merkezi olmayan bir stabilcoin’den yenilikçi bir borçlanma piyasasına ve teminatsız kredilendirmeye kadar temel DeFi ilkellerini oluştururken Hubble ekibini desteklemekten heyecan duyuyoruz. Digital Currency Group yatırım direktörü Matthew Beck bir basın açıklamasında, bunlar kripto pazarındaki en önde gelen ağlardan biri üzerindeki Web3 finansal yığınının kritik bileşenleridir” dedi.
  • Finansman turu, Hubble Protokolü’nün 3 doları açıklamasından bir ay sonra geldi. Yatırımcılar arasında Three Arrows ve Delphi Digital’i içeren 6 milyon tohumluk tur.
  • 28 Ocak’ta Londra merkezli Hubble, yeni bir stabilcoin olan USDH’yi basan sıfır faizli bir borçlanma platformu olan gelişiminin ilk aşamasını başlatacak.
  • Hubble Protokolü, saniyede yüksek hacimli işlemleri desteklemek için hisse ispatı ve geçmişin ispatı konsensüs yöntemlerini birleştirerek ölçeklenebilirlik sorunlarını ele alan blok zinciri Solana’ya dayanmaktadır.
  • Hubble’ın gelecek planları, teminatsız kredi hizmetleri geliştirmeyi içerir. Şirket ayrıca merkezi olmayan özerk bir organizasyon (DAO) olmayı planlıyor.

Daha fazlasını okuyun: Solana, BofA Onayından Sonra Kripto Büyükleri Arasında En Çok Kazanan, Yükselen NFT Etkinliği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.