Alt Coin

Solana’dan Müjdeli Haber: Dünyaca Ünlü Borsaya Giriyor!

Klasik sermaye piyasaları ile DeFi ortasındaki boşluğu doldurmayı amaçlayan teknoloji şirketi DeFi Technologies, yan kuruluşu Valour tarafından desteklenecek bir Solana (SOL) ETP’sini duyurdu. Böylelikle, yatırımcıların Solana ekosistemine güç veren kripto para ünitesi SOL’e erişimi daha kolay ve inançlı hale geliyor. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Solana (SOL), dünyaca ünlü borsaya adım atıyor

Frankfurt Menkul Değerler Borsası, DeFi Technologies’in bir yan kuruluşu olan Valour’dan Solana (SOL) tarafından desteklenen bir borsada süreç gören eseri (ETP) listeliyor. “Valor Solana ETP”, yatırımcıların Solana’nın ekosistemindeki mahallî kripto para ünitesi olan SOL’a bankaları yahut komitecileri aracılığıyla kolay ve inançlı bir formda ulaşmalarını sağlayacak.

DeFi Technologies, Euronext borsasına hazırlanıyor

Frankfurt Menkul Değerler Borsası (FWB), Frankfurt, Almanya’da bulunan piyasa pahası ile dünyanın en büyük 12. borsası. FWB, Deutsche Börse AG ve Börse Frankfurt Zertifikate AG’ye ilişkin ve onun tarafından işletiliyor. DeFi Technologies CEO’su Russell Star, Avrupa borsalarında yatırımcılara sunulan eser yelpazesinin daha da genişletildiğini paylaşıyor:

DeFi Technologies, yatırımcıları güçlendirme misyonunu yerine getirmede bir adım daha ileri gidiyor. Yatırımcılara, Avrupa çapında düzenlenmiş borsalarda sanayi önderi ETP’lere erişim sağlamaya devam etmeyi dört gözle bekliyoruz; Ayrıyeten önümüzdeki günlerde birkaç yeni eseri tanıtmayı ve nihayetinde tüm eserlerimizi dünyanın dördüncü en büyük borsası olan Euronext borsasında piyasaya sürmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Daha evvel Valor, Uniswap merkezi olmayan borsanın mahallî kripto para ünitesine dayalı ETP’nin başlatıldığını duyurdu.

Solana (SOL) fiyat tahlili

Solana (SOL) fiyatı 31 Ocak’ta yükselişe geçti ve 1 Şubat’ta 104.82 dolar direncinin üzerine ulaştı. Analist Rakesh Upadhyay’a nazaran ayılar fiyatı bu düzeyin altına çekerse, daha yüksek düzeylerdeki agresif satış baskısı doğrulanacak. SOL daha sonra taban düzeyini 80.83 dolardan tekrar test edebilir. Bilakis, fiyat mevcut düzeyden geri döner ve 116 doların üzerine çıkarsa, analiste nazaran boğaların geri dönüş yaptığının birinci işareti olabilir. Solana daha sonra 130 dolara ve daha sonra kanalın direnç çizgisine bir ralli teşebbüsünde bulunabilir. Piyasa kıymetine nazaran en büyük 7.kripto para ünitesi, yazım sırasında son 24 saate %6,43, geçen haftaya nazaran %15,49 yükselişle 102.98 dolardan süreç görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.