Kripto Haber

Sonraki Mobil Cüzdan Entegrasyonu için Opera Eyes Polygon

Tarayıcı geliştirici Opera, Norveçli şirketin erişimini popüler bir Ethereum katmanı 2’ye genişletecek bir hareket olan Polygon’u gelecek yılın başlarında yerel cüzdanına eklemeyi planlıyor.

İlk çıkış, bir ethereum ölçeklendirme çözümü olan Polygon’u Opera’nın ilk desteklenen katman-2 belirteci olarak sıralıyor. MATIC, ticaret, NFT’ler ve borç verme dahil olmak üzere 3.000 merkezi olmayan uygulamadan oluşan Polygon’un EVM uyumlu ekosisteminin gazıdır. Opera’nın yerel cüzdan programında olmak, kullanıcıların bu alana daha sorunsuz erişime sahip olacağı anlamına gelir.

Daha fazlasını okuyun: 2022’nin Başlarında Solana’yı Destekleyecek Opera’nın Tarayıcı Cüzdanı

Bir basın açıklaması, her Opera kullanıcısının Q1’den itibaren bu işlevselliğe sahip olmayacağını söyledi. Sınırlı kullanıma sunma, Android mobil kullanıcı tabanıyla başlayacak. İki yıl önce Opera, havuzun aylık yaklaşık 80 milyon aktif kullanıcı olduğunu tahmin ediyordu.

Ancak Opera’nın 380 milyonluk tam izleyici kitlesine daha geniş bir sürüm için kapı açık, bu rakam Ağustos’tan itibaren. Bir Opera temsilcisi, Polygon sözcüleri aracılığıyla CoinDesk’e, entegrasyonların “tipik olarak” iOS ve masaüstüne ayrılmadan önce Android uygulamasıyla başladığını söyledi.

Opera sözcüsü, “Bu aynı zamanda kripto cüzdanımızın geliştirme yoluydu” dedi.

Ayrıca Opera, Solana için ilk çeyrekte cüzdan desteği ekleyeceğini söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.