Kripto Haber

Stocktwits, 30 Milyon Dolarlık Bağış Toplamasının Ardından Kripto Kapsamını Artıracak

Yatırımcılar ve tüccarlar için sosyal medya platformu Perşembe günü, Stocktwits’in B Serisi finansman turunda 30 milyon dolar topladığını söyledi.

Alameda Research Ventures, Times Bridge’in katılımıyla tura öncülük etti. Finansman, Hindistan’da başlayacak, ürün ve hizmetler ekleyerek ve kripto da dahil olmak üzere varlık sınıfı kapsamını genişletecek bir coğrafi genişlemeye doğru gidecek.

“İki yeni ortakla işbirliği yapmaktan heyecan duyuyoruz. Alameda Research Ventures’ın kripto alanındaki engin deneyimi, kullanıcılarımız varlık sınıfı hakkında bilgi talep etmeye devam ettikçe gerçekten bir avantaj olacak” dedi Stocktwits CEO’su Rishi Khanna basın açıklamasında.

Stocktwits tarihsel olarak ABD hisse senetlerine odaklanmıştır. Kripto cephesinde, şirket şu anda belirli hashtag’leri kullanarak toplanan sosyal medya tartışmalarıyla dolu kanal sayfaları sunuyor. Ayrıca bazı kripto para birimleri için temel ticaret bilgilerini içeren teklif sayfaları da bulunmaktadır.

CoinDesk ile yaptığı röportajda Khanna, “Daha iyi fiyatlandırma beslemeleri ve veri, daha iyi bağlam ve madeni paralar ve tokenlar ve bunların değerleri hakkında daha iyi bilgi şeklinde [kripto topluluğuna] daha fazla değer sunmamız için büyük bir fırsat var. Ürün:% s. ”

Khanna, topluluk merkezli Stocktwits modelinin, “tamamen toplulukla ilgili” olan, değiştirilemez tokenler (NFT’ler) gibi bir alana çok uygun olduğunu belirtti. ”

2008’de kurulan Stocktwits, sözde “nakit etiketi” (örneğin, Apple’ın hisse senetlerini tartışırken $AAPL) kullanımına öncülük etti ve bu nakit etiketleri tartışmak için çevrimiçi bir platform sunuyor. Stocktwits, platformun aylık 1 milyondan fazla aktif kullanıcıyla 6 milyondan fazla kullanıcısı olduğunu söylüyor. Şirket, Portföy Entegrasyonu teklifini beta sürümünden çıkarmaya hazırlanıyor ve ürünün halihazırda 1 milyar dolardan fazla bağlantılı varlığa sahip olduğunu söylüyor.

Khanna, “Yatırım deneyimine bakılmaksızın tüm varlık sınıflarında bireysel yatırımcılar ve tüccarlar için küresel bir platform olma misyonumuzu gerçekten sürdürüyoruz” dedi. “Bu, onlara fikir ve araştırmadan uygulamaya kadar tüm yol boyunca dikeyleştirilmiş deneyim verme şeklinde gelecek. ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.