Alt Coin

Şubat’ı Salladılar: İşte En Çok Süreç Gören 7 Metaverse Coin!

Bu yıl, projeler sanal gerçeklik ortamları oluşturmaya ve bunları Blockchain teknolojisi ile entegre etmeye devam ettikçe, metaverse coin trendinin gücüne şahit olduk. Piyasadaki en çok süreç gören birinci yedi metaverse coin’e göz atalım ve en düşükten en yükseğe 24 saatlik süreç hacmine nazaran sıralanan her bir kripto para ünitesine kısa bir genel bakış sunalım.

İşte en çok süreç gören metaverse coin projeleri

  • 150 milyon dolar 24 saatlik süreç hacmiyle WEMIX (WMIX), Ekim 2020’de piyasaya sürülen, şu anda geliştirilmekte olan kapsamlı bir oyun koleksiyonuna sahip, oynaması kolay Blockchain tabanlı oyunlar oluşturmak isteyen Güney Koreli bir oyun stüdyosu.
  • Sırada, 123 milyon dolar 24 saatlik süreç hacimli MyNeighborAlice (ALICE), 2021 baharında piyasaya sürülen, çok oyunculu Blockchain oyunu. Herkes, MyNeighborAlice ekosisteminde sanal arazi satın alabilir ve sahip olabilir, öğeler inşa edebilir ve yeni arkadaşlarla tanışabilir.
  • Enjin Coin (ENJ), 168 milyon dolarla beşinci sırada. Haziran 2018’de başlatılan Enjin ekosistemi, kriptoda en uzun müddettir devam eden projelerden biri. 1,7 milyon indirmeyi aşan en yüksek puanlı bir taşınabilir uygulamaya sahip.
  • Dördüncü sırada, 203 milyon 24 saatlik süreç hacimli Theta Network (THETA), Twitch gibisi bir yayın platformu.
  • Listenin en büyük 3.metaverse coin projesi Axie Infinity (AXS), Mart 2018’de piyasaya sürülen öncü metaverse oyunu. Axie Infinity, kullanıcıların Pokemon’dan ilham alan Axies isimli yaratıkları toplamasını sağlayan 2D bir tarayıcı oyunudur. 24 saatlik süreç hacmi 357 milyon dolar.
  • Decentraland (MANA), 590 milyon dolar günlük süreç hacmiyle piyasa pahasına nazaran en büyük 31.kripto para ünitesi. Birinci olarak Şubat 2020’de piyasaya sürülen Decentraland, klasik 3D metaverse coin oyunlarının öncülerindir. İki yıl evvel yayına girdi ve o vakitten beri piyasadaki en tanınan 3D sanal dünya olarak kalmayı başardı.

Kriptokoin.com olarak hazırladığımız metaverse rehberlerine buradan (bölüm-1, bölüm-2) ulaşabilirsiniz.

Metaverse hacim devi: Sandbox (SAND)

Birinci sırada, 671 milyon dolar 24 saatlik süreç hacmiyle Sandbox (SAND), Decentraland üzere RPG özelliklerini içeren ve oyuncuların karakterlerinin marifetlerini geliştirmelerini ve ödül olarak SAND token kazanmalarını sağlayan bir 3D sanal dünya. Sandbox, sadece piyasadaki en kıymetli projelerden biri olduğu için değil, birebir vakitte daima olarak yüksek ticaret hacmi ve birinci sınıf iştirakleri nedeniyle metaverse coim’ler için en inançlı yatırımlardan birini yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.