Alt Coin

Süper Performans: Bu Altcoin Tahtayı 22x Yaparak Açtı!

Polkadot üzerinde EVM uyumlu akıllı kontratlar sunmasına imkan tanıyan birinci altcoin projesi olan Moonbeam Network, lansmanını tamamladı ve tam ismine yakışır bir biçimde altcoin fiyatı aya ulaştı. Detaylar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

Altcoin, lansman sürecini tamamladı ve fiyat uçtu

Moonbeam Network, Polkadot’ta (DOT) ana ağda yayına giriyor. Destekçileri birinci ödül kümesini ne vakit talep edebilecek? Moonbeam Network grubu tarafından paylaşılan resmi duyuruya nazaran, mimarisi nihayet Polkadot’un ana ağına konuşlandırıldı.

Lansmanından sonra Moonbeam, Polkadot’taki birinci tam fonksiyonel parachain oldu. Token transferlerini aktifleştirme, %100 ademi merkeziyetçilik için üstün anahtarları (Sudo) kaldırma ve Ethereum Sanal Makinesi (EVM) ile uyumluluğu artırma dahil olmak üzere çok basamaklı bir ağ uygulamasını tamamlıyor. Moonbeam, ‘canary network’ Polkadot’un kardeş chain’i Kusama’ya yerleştirdi. Moonbeam Network takımı, önümüzdeki haftalarda 80’den fazla projenin Moonbeam’de başlamaya hazır olduğunu vurguluyor. Takım, şu açıklamayı yaptı:

Lansmanı takip eden haftalarda, köprüler, çoklu imza dayanağı, The Graph, Chainlink oracles ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli altyapı projelerinin dağıtımını içermesi bekleniyor.

Moonbeam’in kitle fonlaması teklifi, rekor bir açık artırmada 200.000 destekçi tarafından yaklaşık 1 milyar dolar tarafından desteklendi. Bu büyük katkı 150.000.000 GLMR ile ödüllendirilecek. Moonbeam ana ağı ile tokenleri Gate.io ve Binance’de alınıp satılabilir hale geldi.

Birinci borsa fiyatının Eylül ayındaki token satış fiyatından 2.280 kat daha yüksek olan 570 dolara fırladı.

Bu ortada, GLMR’nin birden fazla, 96 haftalık parachain kiralama müddeti boyunca doğrusal olarak dağıtılacak. Ağın tam Ethereum uyumluluğu nedeniyle GLMR, Metamask ve öbür ana akım cüzdanlar aracılığıyla aktarılabiliyor. 30 Mart 2021’de Moonbeam, CoinFund liderliğindeki 6 milyon dolarlık özel fon topladı. Binance Labs, ParaFi, Coinbase Ventures, Fenbushi Capital ve IOSG Ventures da bağış toplama gayretlerinde start-up’ı destekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.