Alt Coin

Süper Performans: Bu Altcoin, Tek Günde 22x Yaptı!

Yakın vakitte kripto pazarlarına giren Ethereum tabanlı bir altcoin, yalnızca 24 saat içinde yaklaşık 22 kat yükselerek büyük çıkarlar kaydetti. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Ethereum tabanlı altcoin, 22 kat arttı

OpenDAO (SOS), 24 Aralık’taki airdrop’unun akabinde fiyatta şaşırtan bir artış gördü. Bilgiler, SOS’un airdrop gününde 0,00000048 dolardan düşük bir düzeyden 25 Aralık’ta tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 0,000001154 dolara yükseldiğini ve yalnızca bir günde yüzde 2.191’lik bir ralliyi işaret ettiğini gösteriyor. OpenDAO projesi, NFT sanayisinin iştirakçilerini ödüllendirmek için SOS tokenını çıkardı. 24 Aralık’taki airdrop için OpenDAO, en büyük NFT pazarı olan OpenSea kullanıcılarına SOS tokenlarını dağıtmaya başladı. Duyuruda aşağıdaki sözler kullanıldı:

SOS, tüm NFT ekosistemini besledikleri için tüm NFT yaratıcılarına, koleksiyonerlerine ve pazarlarına minnettar. NFT ticaretini teşvik etmedeki liderliği için OpenSea’ye özel teşekkürler. Hürmetimizi göstermek için, aitdrop’umuzu gerçekleştirmeleri için OpenSea’yi seçtik.

OpenDao web sitesi, 100 trilyon toplam SOS tokenının yüzde 50’sinin birinci günden beri OpenSea’de süreç yapanlara tahsis edileceğini söylüyor. Coin’lerin dağılımı, kullanıcının OpenSea’deki toplam süreç sayısının yanı sıra bir kullanıcının platformda harcadığı Ethereum (ETH), Dai ve USD Coin (USDC) ölçüsüne bağlı. OpenSea kullanıcıları tokenlarını 30 Haziran 2022’ye kadar talep edebilir.

Tokenlerin geri kalanı likidite sağlayıcı, stake teşviklerine ve OpenDAO hazinesine ayrılacak.  OpenDAO için tahsis edilen SOS, OpenSea’de dolandırıcılık yaşanması durumunda kurbanlarını tazmin etmek, SOS ekosisteminin iştirakçileri için geliştirici hibeleri sağlamak ve yeni ortaya çıkan sanatkarları, NFT topluluklarını ve sanat müdafaasını desteklemek için kullanılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.