Alt Coin

Süperstar, Bu Altcoin ile Paydaşlık Kurdu: Fiyat Fırladı!

Harika star Ajda Pekkan, Nasa Doge işbirliğiyle birinci NFT koleksiyonunu duyurdu. 100 kesimden oluşacak NFT serisi, 15 Ocak’ta meraklılarına kavuşacak. Altcoin projesinin resmi web sitesinde yer alan bilgilere nazaran koleksiyon için bir çekiliş düzenleniyor. Kullanıcıların çekilişe katılabilmesi için 25 Şubat’a kadar PancakeSwap üzerinden 250 dolar bedelinde NASADOGE token satın almaları gerekiyor. Duyuruya paralel olarak NASADOGE fiyatı da son 24 saatlik yararını %20’ye yaklaştırdı. Kısaca Nasa Doge’yi tanıyalım ve 10 Ocak’ın fiyat hareketlerine göz atalım.

Kriptokoin.com olarak derlediğimiz, 10 küçük ölçekli göğüs coin projesinin listesine buradan göz atabilirsiniz.

Nasa Doge (NASADOGE) nedir?

Binance Smart Chain (BSC) tabanlı Nasa Doge, çeşitli projelerle yatırımcılarına tertipli gelirler sağlamayı maksatlar. Nasa Doge tarafından başlatılan birkaç nitelikli projeye şu örnekler verilebilir:

  • N-Shopy: Kripto para ünitesini ödeme olarak kolaylıkla kabul edecek bir e-ticaret platformu.
  • N-Fluencer: Sağlam bir toplulukta ünlüler ve fenomenler ile açık artırmalara konut sahipliği yapmak için bir platform.
  • N-Charity: Muhtaçlığı olan insanlara ve hayvanlara yardım sağlamak için kar maksadı gütmeyen bağış temelli bir hayır projesi.

Bunların dışında Nasa Doge, satın alarak gerçek dünyada kullanılabilir pahalar üretmeyi gayeler. Kurucuları ortasında Alman-Türk grubuyla bir Alman CEO bulunuyor. Ayrıyeten iş mutabakatlarının birden fazla Türkiye ve Almanya pazarlarında yürütülüyor. Şu anda İzmir’de bir ofis ve İstanbul ve Berlin için daha fazla ofis planlanmaktadır.

Altcoin projesinin fiyatında neler yaşandı?

NASADOGE, 29 Ekim 2021’de ulaştığı 0.0003559 dolar ATH’sinin %74.08 altında süreç görüyor. Ajda Pekkan’ın NFT duyurusuyla paralel olarak son günlerdeki yükseliş ivmesine 10 Ocak’ta %16 daha ekledi. Piyasa pahasına nazaran 3681’inci sırada olan NASADOGE’un son 24 saatlik süreç hacmi 91 milyon dolardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.