Alt Coin

Taban Avcılığı Yapılacak 3 Altcoin Açıklandı: İşte Beklentiler!

Bitcoin son üç ayı %20’lık kırmızı mumlarla kapattı. Altcoin piyasası düşüşe eşlik ediyor ve birçok ATH fiyatından yarıdan fazla bedel kaybetti. İndirimli fiyatlar fırsat olarak görülebilir, lakin bunu vakit belirleyecek. Bu yazıda, kripto analisti Motiur Rahman’ın listesinden güçlü takviye düzeylerine yaklaşan 3 altcoin projesini inceleyelim. Analistin paylaşımlarını Kriptokoin.com okuyucuları için derledik.

Fırsatlar için 3 neden

Kripto para piyasası yatay eğilimini sürdürüyor ve yakın vadede bir ralli için kâfi talep yok üzere görünüyor. Bu, taban avcılarına indirimli altcoin projeleri satın almak için fırsat olabilir. Analist bunun mantıklı olmasın 3 nedende açıklıyor:

  • Bunun üzere geri çekilmeler kripto için yeni değil, aslında daha evvel de oldu ve fiyatlar keskin bir biçimde toparlandı.
  • Kripto piyasası, bilhassa altcoin alanında birçok yenilikçi projenin yükselişini gördü.
  • Elbet piyasada büyük yükselişler göreceğiz ve artık girenler büyük getiriler elde edebilirler.

Taban avcılığı için takip edilebilecek 3 altcoin

Birinci sıradaki Polygon (MATIC), kendisini daha yüksek suratlar ve daha düşük fiyatlar sağlamak için tasarlanmış bir Ethereum ölçeklendirme tahlili olarak görüyor. Proje son birkaç aydır büyük ataklar yapıyor ve bir dizi yeni projeyi de bünyesine katıyor. MATIC token 2021’de muazzam bir büyüme gördü ve analist ivmenin sürmesini bekliyor. Yazım sırasında MATIC 1.58 dolara satıyordu.

Avalanche (AVAX), daha yüksek suratlar ve daha düşük fiyatlar sunmaya çalışan akıllı mukavele platformudur. Ayrıyeten Ethereum’a direkt rakip olarak görülüyor ve son 12 ayda en süratli büyüyen altcoin projelerinden biri oldu. Şu anda, mahallî token AVAX 62.16 dolardan süreç görüyor.

Analiste nazaran yüksek potansiyelli DeFi projesi için Yearn Finance (YFI) izleme listesine alınabilir. YFI token, birçok yeni özellik sunuyor ve kurumsal taraftan yatırım alıyor. Yazım sırasında, yaklaşık 827 milyon dolar piyasa bedeliyle 22,480.46 dolardan süreç görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.