Alt Coin

Tahtadan Uçanlar: Bu 3 Altcoin, Yüzde 1.000’den Fazla Arttı!

Yeni yıla yanlışsız, “Noel” temalı altcoin projeleri %1.000’lik çıkarlara ulaşıyor. BSC tabanlı, tatil dönemlerinde topluluklar oluşturmak için tasarlanmış Santa Floki (HOHOHO), neredeyse %2.000’e yaklaşan 24 saatlik kar oranıyla birinci sıraya yerleşti. İkinci sırada %1.600’le PAPPAY konumlanırken, TIPSY, devasa bir düzeltmeyle rallisini %700 civarında soğutuyor. Bu yazıda, günün enlerine ve projelere dair son gelişmelere göz atıyoruz.

  • Göğüs coin’ler yüksek riskleriyle bilinir. Aşağıdaki incelemede, CoinMarketCap bilgilerine nazaran son 24 saatte en çok pahalanan altcoin projelerini listeliyoruz.

Bu altcoin projeleri %1.000’lik patlamayı geride bıraktı!

Listenin birinci sırasındaki Santa Floki, bu yılın tatil döneminde düzgün bir marka, topluluk ve hedef oluşturarak yatırımcılarının muhtaçlıklarını karşılamak isteyen bir BSC projesidir. Pasif BUSD geliri yoluyla Save The Children üzere hayır kurumlarına bağış kampanyaları düzenler. Projenin son haberlerinde, bir NFT koleksiyonu yayınlandı ve çıkarın %50’si hayır kurumlarına bağışlanacak. Bunun dışında Santa Floki’nin güçlü reklam kampanyaları bulunuyor.

İkinci sıraya yerleşen PAPPAY (PAPPAY), internet üzerinden dijital alışverişler ve ödemeler için kullanılabilen bir kripto para ünitesidir. Yatırımcılarına her sürecin %5’ini dağıtarak pasif gelir sağlar. PAPPAY son birkaç gündür ATH’lerini sürdürüyordu. Projenin yakın tarihte token burn aktifliği gerçekleşti. Ayrıyeten IndoEx borsasının listesine eklendi. Yazım sırasında 24 saatlik yararını %1.600 civarında tutuyor.

Bigger Entertainment, Shiba Inu (SHIB) “token yakma” aktifliğinin ayrıntılarını paylaşıyor. Detaylar Kriptokoin.com‘da.

Tipsy Santa (TIPSY), %700 ile üçüncü sırada

Üçüncü sıradaki Tipsy Santa, akıllı kontrata dayalı yarışları son teknoloji oyunla birleştiren Web 3.0 Blockchain oyunudur. Tipsy Santa, Game-Fi ve göğüs coin projeleri ortasındaki boşluğu doldurmayı emeller. Projenin yere token’i TIPSY, bugün epeyce dalgalı bir fiyat yapısına sahipti ve %1.000’in üzerindeki yararını %700’de soğutuyor. Projenin en son duyurusu arzın %81’inin yakılacağını bildiren 20 Kasım tarihli aşağıdaki tweet.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.