Bitcoin

Tahvil Hükümdarı: Bitcoin Bu Tabanlara Kaydığında Almalısınız!

Doubleline Capital’in CEO’su ve milyarder Jeffrey Gundlach, yaklaşan bir sakinlik tehdidi ile mevcut fiyattan Bitcoin (BTC) satın almanın pratik olmadığına inanıyor. Milyarder Jeffrey Gundlach, “Bitcoin spekülatörler içindir ve 25.000 ABD doları yahut altında bir değerdir” görüşünde. Detaylar Kriptokoin.com’da.

Bitcoin ne vakit alınır?

“Tahvil kralı” olarak da bilinen Jeffrey Gundlach, Bitcoin (BTC)’in bir spekülasyon aracı olduğunu söyledi. Amiral gemisi kripto paranın fiyatındaki son değişikliklere atıfta bulunarak, kripto paralara yatırım yapma konusundaki görüşünü lisana getirdi. Gundlach, tabiatına muhalif olduğu için kripto para ünitesine hiçbir vakit yatırım yapmadığını belirtti. Ünlü milyarder husus hakkında şöyle diyor:

Bitcoin şu anda spekülatörler içindir. Satın almamanızı tavsiye ederim. Beşerler çıktıkça dalgalı olacak. Tahminen de 25.000 dolardan satın almalısınız…Tahviller benim korkaklık kültürüme uyuyor. Ben bir çeşit anti-momentum yatırımcısıyım ve Bitcoin yalnızca momentum yatırımcıları içindir.

Ayrıyeten, yatırımcı bu yıl yahut önümüzdeki yıl global bir ekonomik sakinliğin beklenebileceği konusunda uyardı. Gundlach, 2022’nin ikinci yarısında resesyon mümkünlüğünün sıfırdan farklı bir mümkünlük olduğunu vurguladı. ABD Merkez Bankası faiz oranlarını yükseltir ve tahvillerini keserse, varlık fiyatlarını etkileyebilir ve ekonomiyi resesyona sürükleyebilir. Milyarder işadamı şöyle diyor:

Tahvil piyasası şimdiden ekonomik bir yavaşlama öneriyor. İktisat daha düşük ve daha düşük faiz oranlarında bükülmeye devam ediyor, bu yüzden Fed’in oranları sadece dört kere artırması gerektiğini düşünüyorum ve çok sayıda sakinlik sinyali görmeye başlayacaksınız.

Geçen yıl Huobi Research’e nazaran, ABD Federal Rezerv siyasetindeki bir değişiklik kripto para piyasasını olumsuz etkileyebilir. ABD Merkez Bankası FED‘in son vakitlerde olağan vakit diliminden çok Mart ayında faiz artırımına gidilebileceğini belirtmesi, son piyasa düşüşüne neden oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.