Alt Coin

Tanınan Analist, 2 Altcoin Belirledi: Çılgın Hafta Olacak!

Önümüzdeki günlerde hangi altcoin sert ralli yapacak? MATIC mi Cardano (ADA) mu? Kripto para piyasası çok değişken bir durumda giderken, Poligon (MATIC) ve Cardano (ADA) üzere kripto paraların fiyatlarında kimi değerli değişiklikler oldu. Coin Bureau’ya nazaran, 17 Ocak 2022’de iki proje, değerli yükseltme ve geliştirmelerden geçmeleri beklendiği için çılgın bir haftaya hazırlanıyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

2 altcoin projesinden atak beklentisi

Bu coin’lerin yatırımcıları nasıl oradan oraya yönlendirdiğine dair trend kripto haberlerine bakılırsa, bu projeler için nitekim hareketli bir hafta olacağı konusunda çılgınca bir iddia yapılabilir. Bunun olacağına dair %80 olumluluk var. Dört gün evvel, MATIC’in fiyatı, Polygon‘un “MATIC yakma ve daha güzel fiyat görünürlüğü getiren” EIP-1559 yükseltmesinin akabinde %30 artarak 2,35 dolara yükseldi. Kimi piyasa varsayımları, EIP-1559’un yükseltme emelini yerine getirmesi durumunda, MATIC fiyatının muhtemelen 1,618 Fib çizgisine kadar 3.52 dolara çıkacağını gösteriyor. MATIC üzerindeki bu yükseltmeye (EIP-1559) dayalı olarak kripto para piyasasındaki mevcut reaksiyon yükseliş olacaktır. Analist Qadir Ak’a nazaran traderlar altcoinin bu hafta sonu 3.00 dolara ulaşmasını bekleyebilirler.

Cardano (ADA)’da Hydra yükseltmesi fırtınası esiyor. Tahminen de bu yükseltmeye ait iddialar nedeniyle, 16 Ocak 2021’den bu yana ADA’nın fiyatında sürpriz bir artış oldu . Düşüşlü bir Cumartesi gününden sonra fiyat %10 arttı.  Yalnızca iki süreç gününde, ADA fiyatı %21’lik bir fiyat artışı gördü. Analiste nazaran, son dalgalanma daha fazla yatırımcı çekeceği için %30’luk bir artış daha beklenebilir. ADA’nın şu anki fiyatı son 24 saatte %2,53 artışla 1,56 dolarda. Genel olarak, piyasa bir kuyruk rüzgarı sağlarsa, hafta sonuna kadar 1,80 dolar yahut 2,00 dolar kazanılacaktır. Bu finansal bir tavsiye olmasa da, analiste nazaran yatırımcıların (MATIC & ADA) ani yükselme bahtları çok yüksek olduğundan kelam edilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.