Alt Coin

Tanınan Analist: 2022 Bu Altcoin İçin Büyük Yıl Olacak!

Tanınan altcoin projelerinden Cosmos (ATOM), blockchainler ortası birlikte çalışılabilirlik üzerine oluşturulan bir merkezi olmayan paralel blockchain ağı. Kripto para piyasalarıyla ilgili tahlilleriyle bilinen Coin Bureau’ya nazaran 2022 yılı Cosmos (ATOM) için büyük bir yıl olacak. Hususun detayları Kriptokoin.com’da.

Bu altcoin için 2022 kıymetli olacak

Ünlü kripto tahlil kanalı Coin Bureau’nun analisti, neden 2022’de merkezi olmayan paralel blockchain ağı Cosmos (ATOM) için bullish olduğunu detaylı halde anlatıyor. Guy takma ismiyle tanınan kripto analist, 2 milyona yaklaşan YouTube abonesine, Cosmos geliştiricilerinin projenin tokeni ATOM‘u bu yıl daha da aranır hale getirecek cazip güncellemeler peşinde olduğunu söyledi. Guy isimli analistin kelamları geçtiğimiz yıl sonunda ağa yeni özellikler ve büyük güncellemeler getiren Vega güncellemesini gündeme getiriyor. Analist husus hakkındaki açılmasında şöyle diyor:

Her şeye karşın, Cosmos’un ATOM’a ekosisteminin içinde ve dışında paha katmanın bir yolunu bulacağından eminim. Durduğum yerden, tam olarak buna odaklanmış üzere görünüyor, örneğin Vega güncellemesi. Öteki bir kripto kışına girmediğimiz sürece 2022’nin Cosmos için büyük bir yıl olacağına nitekim inanıyorum.

Geçtiğimiz yılın sonunda yeni bir yükseliş hareketine başlayan Cosmos (ATOM) kıymetli blockchain ağlarının biri. Hali hazırda birçok DeFi eserini barındıran ağ, DEX ve stablecoin üzere birçok platforma da sahip. Cosmos (ATOM), merkezi olmayan bir halde bağlantı kurabilen paralel blockchainlerden oluşan bir ekosistemdir. Vega güncellemesi, Cosmos Hub’ın performansını artırmayı hedefliyor. ATOM yazım esnasında 32.19 dolardan süreç görüyor. Analist Guy, fiyat hareketi hakkında şöyle diyor:

Cosmos’un duyuruları, yükseltmeleri ve geliştirmeleri ATOM’u hareketlendirdi. Proje son 4 ayda %50 arttı. Aralık ayından bu yana kripto pazarında gördüğümüz zayıflığa karşın, ATOM son birkaç ay içinde üç defa 45 doları talep etmeye çalıştı. Ne yazık ki, bu, tekrar bu düzeylere yaklaşırsa ve ne vakit olursa olsun, çok fazla direnç görme ihtimalinin yüksek olduğu manasına geliyor… ATOM’un fiyat potansiyeline gelince, bunu söylemek sıkıntı. ATOM’un boğa piyasası bitmeden 3x yahut 4x’ten fazlasını çekmesinin sıkıntı olacağı görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.