Alt Coin

Tanınan Analist, 2022’de Yatırım Yapılacak 7 Altcoin’i Duyurdu!

Milyon aboneli Altcoin Daily analisti, 2022’de yatırım yapılabilecek 7 altcoin projesini paylaştı. Elbette analistin varsayımları mutlaklık bulundurmuyor. Bu yazıda, kısaca projelerin özelliklerine ve fiyatlanma için kıvılcım olabilecek temel tahlillere göz atıyoruz.

İşte 2022’de radara alabileceğiniz 7 altcoin

Analistin birinci seçimi, tanınan ikinci katman Blockchain tahlili Poligon’dur (MATIC). Altcoin projesi Ethereum ölçeklendirme ve altyapı geliştirme için birinci güzel yapılandırılmış, kullanımı kolay bir platformdur. Analiste Polygon’un ucuz ve Web 3 tabanlı olması onu ana akım hale getiriyor.

Sıradaki Decentraland (MANA), kendisini, kullanıcıların içerik ve uygulamalar oluşturmasına, deneyimlemesine ve bunlardan para kazanmasına imkan tanıyan, Ethereum tabanlı bir sanal gerçeklik platformu olarak tanımlıyor. Analiste nazaran 24-27 Mart tarihleri ​​arasında gerçekleştirilecek olan moda programı 2022 için MANA’ya ivme kazandıracak.

Listedeki üçüncü aday The SandBox, kullanıcıların bir oyun halinde dijital varlıklar yaratmasına, inşa etmesine, satın almasına ve satmasına müsaade veren Blockchain tabanlı bir sanal dünyadır. Son gelişmelerde, dört büyük muhasebe şirketi PriceWaterhouseCoopers Hong Kong, The Sandbox’ta arazi satın aldı. Analiste nazaran Amerkalı rapçi Snoop Dogg’da hala bu projede.

Sırada, birinci katman Fantom’a (FTM) ve DeFi bölümüne göz atıyoruz. Fantom, kendi konsensus algoritmasını kullanarak geliştiricilere DeFi hizmetleri sağlayan, yönlendirilmiş bir döngüsel olmayan grafik akıllı kontrat platformudur. Fantom ekosistemi 200’den fazla projeden oluşuyor ve NFT ekosistemiyle direkt bağlı.

Listedeki bir sonraki altcoin, kripto para ünitesi alanında büyük bir isim olan Ethereum (ETH). Diğer altcoin’lerin tümü, Ethereum’dan daha fazla TVL’ye sahip değildir. Ayrıyeten, sıfır olmayan Ethereum adreslerinin sayısı rekor düzeylere ulaştı. Analiste nazaran bunlar, ETH’yi yenilmez olan güçlü bir kripto para yapıyor.

Bir sonraki para bir efsane Bitcoin (BTC), on-chain metriklerde olağanüstü gidiyor, Kasım ayında oluşturulan Bitcoin cüzdan adresleri 1 milyon ferdî satış noktasına ulaştı. Bitcoin cüzdan adresleri Kasım ayında neredeyse 1 milyon arttı ve analiste nazaran Bitcoin bir efsane olarak bir numara olarak kalacak.

Listedeki son altcoin ise Aave (AAVE). Aave, insanların kripto para ödünç almasına ve ödünç almasına müsaade veren merkezi olmayan bir finans protokolüdür. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, gerçek dünya varlıklarının DeFi protokollerine bağlanmasını sağlayan bir platform olan Centrifuge (CFG), RWA Pazarını başlatmak için DeFi altcoin projesi Aave ile işbirliği yaptığını duyurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.