Alt Coin

Tanınan Analist: Bu 3 Altcoin, Metaverse’e Damga Vurabilir!

Metaverse, DAO’lar, NFT’ler ve kripto oyunlarının ana akıma gerçek ilerlemesiyle 2022’de de gündemde olacağı düşünülüyor. Bu sırada pek çok altcoin analisti bu alanlarda favori altcoin’lerini paylaşıyor. Bunların sonuncusu, 1.44 milyon Youtube abonesi olan Bitboy Crypto oldu. Analistin dikkat çektiği coin’leri açıklamadan evvel, her yatırımcının kendi araştırması doğrultusunda yatırım yapması gerektiğini ve rastgele bir analiste körü körüne inanılmaması gerektiğini belirtmek isteriz.

Bitboy Crypto, bu altcoin projelerinin 2022’de öne çıkacağını düşünüyor

  • Dogemi (DOGA): Analistin vurguladığı birinci altcoin Tabiatımı (DOGA). Tabiatımı, kendi eşsiz Tabiatımı köpek yavrusunu evlat edindiğiniz, büyüttüğünüz ve kazandığınız Blockchain tabanlı bir oyundur. Her DOGAMI’nin farklı özellikleri vardır, farklı etaplarda gelişir. Tabiatımı, Tezos üzerine inşa edilmiş bir oyun metaverse’üdür. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Tezos, UbiSoft ve Animoka üzere devlerden altı milyon dolar fon topladı.
  • Sensorium (SENSO): Sensorium (SENSO), son vakitlerde dikkat çeken öteki bir metaverse projesidir. SENSO tokenı, insanların birbirleriyle etkileşim biçimini tekrar düşünmeyi ve sanatı deneyimlemeyi amaçlayan bir toplumsal VR platformu olan Sensorium Galaxy’nin para ünitesidir. Sensorium, makul bir kullanım durumuna odaklandı: ana akım benimseme için harikalık. Sensorium, tanınan EDM sanatkarlarıyla şimdiden büyük iştirakler kurmaya başlayarak bir metaverse konseri yaratıyor. Bu projenin kimi büyük destekçileri de var, başlangıçta bir Rus milyarder olan Mikhail Prokhorov tarafından kuruldu.
  • Chiliz (CHZ): Bahsedilen son altcoin Chiliz (CHZ). Chiliz, Malta merkezli FinTech sağlayıcısı tarafından oluşturulmuş spor ve cümbüş tokenıdır. Kullanıcıların en sevdikleri spor markalarının idaresine katılmalarını sağlayan Blockchain tabanlı spor cümbüş platformu Socios ile işliyor. Socios.com’un çoklu taraftar tokenları buna bir örnektir. Chiliz, birinci bakışta metaverse’e bağlı üzere görünmüyor. Lakin analiste nazaran platform, Blockchain oyunları ve topluluklar ortasındaki çizgiyi bulanıklaştırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.