Alt Coin

Tanınan Analist: Bu 5 Altcoin, Muazzam Bir Ralli Yapabilir!

Coin Bureau kanalının sunucusu Guy, son satışlara karşın neden beş büyük altcoin projesi üzerinde yükselişe geçtiğini açıklıyor. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

Analist, bu 2 altcoin projesinde yükselişe geçiyor

Analist, 1,87 milyon YouTube abonesine, boğa piyasasının bittiğine ikna olmadığını ve “büyük bir geri dönüş için katalizör olabilecek yaklaşan kripto dönüm noktaları” olduğunu düşündüğünü söylüyor. Coin Bureau analisti, Solana (SOL) ile başlayarak, piyasa kıymetine nazaran altıncı en büyük kripto paranın hala “teknik olarak beta aşamasında” olduğunu ve bir ana ağın lansmanının yakın olduğunu söylüyor.

Guy’a nazaran, Solana’nın ana ağı “bu yıl Mart civarında” yayına girebilir. Ana ağ, test yahut deneme etabındaki bir ağın tersine, gerçek dünyaya hazır bir Blockchain’dir. Analiste nazaran, ayrıyeten Solana’nın elde etmeye hazır olduğu ikinci kilometre taşı on-chain idare sunmak. Sırada Litecoin (LTC) var. Analist, Litecoin’in MimbleWimble olarak bilinen kapalılık artırıcı özelliğinin LTC’yi dünyanın “gizliliği koruyan özelliklere sahip en erişilebilir kripto para birimi” yapacağını söylüyor. Analist hususa yönelik şu yorumlarda bulunuyor:

Bu, muhtemelen LTC için çok fazla talep oluşturacak ve uzatma yoluyla çok sayıda olumlu fiyat hareketini beraberinde getirecek.

Analist: Dogecoin bu gelişmelerle sıçrayabilir!

Sıradaki Dogecoin (DOGE). Analiste nazaran, yaklaşan iki Dogecoin dönüm noktası, köpek temalı kripto parayı artırabilecek bir dalga oluşturabilir. Bir dönüm noktası, işletmelerin ödemeleri için Dogecoin kullanımını kolaylaştırmayı amaçlayan bir art uç hizmeti olan GigaWallet’i içeriyor.

Öbür bir dönüm noktası, geliştiricilerin Dogecoin ile ilgili yeni eserler oluşturmasına imkan sağlayacak bir yazılım geliştirici kitinin piyasaya sürülmesidir. Analist mevzuya yönelik şu yorumlarda bulunuyor:

Bu yükseltmelerin kısa vadede DOGE fiyatı üzerinde direkt bir tesiri olması pek muhtemel olmasa da tek başına muhtemelen fiyatları pompalamak için kâfi olacak.

Analist: Bu 2 altcoin projesi piyasaya yükseliş getirebilir

Sıradaki, önde gelen Ethereum (ETH) katman-2 ölçeklendirme tahlili olan Polygon (MATIC). Coin Bureau analisti, Polygon’un Ethereum için ek ölçeklendirme tahlilleri oluşturmaya kaynak ayırdığını söylüyor ve çevrimiçi olduklarında MATIC için yükseliş gösterebilecek iki projeden kelam ediyor. Analist mevzuya yönelik şu yorumlarda bulunuyor:

MATIC tokeni için en fazla talebi oluşturması olası olan iki proje Polygon Miden ve Polygon Zero… Beklentiler, Polygon’un yaklaşan ölçeklendirme tahlillerinin çok daha inançlı olacağı istikametinde. Ve bir defa yayına girdiklerinde, MATIC’in aya çıkma mümkünlüğü yüksek.

Sırada, kazan-kazan oyunu Axie Infinity (AXS) var. Analist, tanınan altcoin Axie Infinity’nin Ethereum irtibatlı yan zinciri Ronin Network’ün Şubat ayı başlarında yardımcı program tokeni RON’u halka açabileceğini ve bunun ilgili kripto paranın fiyatını artırabileceğini söylüyor. Analist mevzuya yönelik şu yorumlarda bulunuyor:

…Bu çıkışın tüm oynayarak kazanılan kripto projeleri ve muhtemelen NFT‘ler üzerinde olumlu bir tesiri olacağına dair bir his var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.