Alt Coin

Tanınan Analist: Bu 5 Altcoin, Ocak’ta Fırlamaya Hazır!

Düzgün temellere sahip bir altcoin satın almak istiyorsanız, Youtube kanalı CryptoBusy, Ocak ayında büyük çıkarlar gerçekleştirebileceğini düşündüğü 5 altcoin’i sıraladı. Fakat listeye geçmeden evvel, analistin sırf iddiada bulunduğunu ve her yatırımcının yatırımını kendi araştırması doğrultusunda yapması gerektiğini belirtmek isteriz.

Analistin listesindeki birinci altcoin, Ethereum (ETH) oldu

Analistin listesindekilerin birincisi Ethereum (ETH) oldu. Ethereum, kendi kripto para ünitesi olan ETH’ye sahip, merkezi olmayan bir açık kaynaklı Blockchain sistemidir. ETH, öteki birçok kripto para ünitesi için ve ayrıyeten merkezi olmayan akıllı mukavelelerin yürütülmesi için bir platform olarak çalışır. Analiste nazaran ETH şu anda düşük bir fiyatta ve “5.000 dolara çıkması an meselesi”.  Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere ağın daha güzel olmasını sağlayan Ethereum 2.0’ın birinci sürümü ve çeşitli tahlillerin bu yıl faaliyete geçmesi bekleniyor.

Analiste nazaran, ETH yıla 3.651 dolar civarında girdi ve çok fazla düşmedi. Stop-loss kıymetinin 3.377 dolar, breakeven noktasının ise 3.980 dolarda olduğunu düşünüyor. Fiyatın bu noktaları aşması durumunda 4.580 dolarlık amaca ulaşmasını bekliyor.

2021’in dördüncü çeyreğine damga vurdu: The Sandbox

The Sandbox (SAND), listedeki ikinci aday. Sandbox, kullanıcıların bir oyun biçiminde dijital varlıklar yaratmasına, inşa etmesine, satın almasına ve satmasına müsaade veren Blockchain tabanlı bir sanal dünyadır. Sandbox, gelişen bir oyun topluluğu için merkezi olmayan bir platform oluşturur. Sandbox, kullanıcıların bir oyun formunda dijital varlıklar oluşturmasına ve satmasına müsaade veren Blockchain tabanlı bir sanal dünyadır.

SandBox şimdilik 5.92 dolardan süreç görüyor. Analiste nazaran bir sonraki amaç 6.61 dolar civarında olacak. CryptoBusy, yatırımcıların bu projede yüzde 13-20 ortasında yarar elde etme imkanı olduğuna inanıyor.

Üçüncü sırada Polkadot (DOT) bulunuyor

Analiste nazaran bahsedilmesi gereken üçüncü altcoin Polkadot (DOT). Polkadot, sadece tokenların değil, rastgele bir data yahut varlık cinsinin zincirler ortası transferini kolaylaştıran ve böylelikle Blockchain’lerin birbirleriyle birlikte çalışabilir olmasına müsaade veren, özel bir Blockchain ağını birbirine bağlayan ve garanti altına alan açık kaynaklı bir protokoldür. Polkadot, Web3 olarak da bilinen merkezi olmayan bir Blockchain interneti için bir temel sağlamak üzere tasarlanmıştır.

DOT 28.17 dolardan el değiştiriyor ve analiste nazaran amacımız 29.50 dolar civarında. Analistin ikinci gayesi ise 31,50 dolar. Bu yaklaşık yüzde 12-13’e varan bir kar manasına gelir.

Tanınan altcoin Solana (SOL) da analistin listesinde

Bahsedilen bir sonraki altcoin Solana (SOL) oldu. Solana, merkezi olmayan finans (DeFi) tahlilleri sağlamak için Blockchain teknolojisinin müsaadesiz tabiatına dayanan, hayli fonksiyonel bir açık kaynak projesidir. Solano’nun fiyatı şu anda 178.47 dolar. CryptoBusy’e nazaran bir sonraki arz düzeyi 190 dolar – bu, birebir vakitte 182 dolar civarında bir başa baş (breakeven) düzeyi olan potansiyel bir düzeydir.

Son sırada Cardano (ADA) yer alıyor

Son olarak, listede, Cardano (ADA) bulunuyor. Cardano, bir proof-of-stake (PoS) Blockchain’idir. ADA, artık 1.35 dolardan süreç görüyor. Analiste nazaran önümüzdeki aylarda ve bilhassa bu ay, 2022’de kripto para için büyük potansiyelleri var. 1.33 dolar yahut 1.34 dolar civarında bir düzeye düşerse daha üst çıkabileceğimizi gösteren bir formasyonu kırabileceğini düşünüyor. CryptoBusy’nin Cardano için bir sonraki amacı 1.4 dolar, ikinci gayesi 1.5 dolar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.