Alt Coin

Tanınan Analist: Bu 6 Altcoin, Büyük Hareketlere Gebe!

Tanınan kripto analisti Austin Arnold, akıllı mukavele platformu Solana (SOL) ile başlayarak 2021’de kazanılan ivmenin 2022’de 6 altcoin projesi için anahtar olacağını söylüyor. Gelin, Arnold’un varsayımlarına ve listelediği altcoin’lere göz atalım.

Austin Arnold: Solana (SOL) ivmesinin devam etmesini bekliyorum

Arnold, Solana’nın neden büyümeye devam etmesini beklediğine dair birkaç temel faktörü sıralıyor ve çoğunlukla Blockchain’in şu anda 10 milyondan fazla kullanıcısı olan Phantom cüzdanının başarısına odaklanıyor. Analist, büyük ölçüde projenin parachain müzayedeleri sayesinde 2022’de birlikte çalışabilir Blockchain’i Polkadot’un (DOT) çıkışını da öngörüyor:

Şirketlerin Polkadot parachain’lerini almaya çalıştıklarını varsayarsak, birinci müzayede partisinin sonunda 4 ila 44,5 milyar dolar ortasında bir kıymette DOT’un yaklaşık iki yıl boyunca kilitli kalması olasıdır, bu da potansiyel satış baskısını ve piyasada dolaşan arzı azaltır.

  • PoS Blockchain Cardano’ya (ADA) bakıldığında Arnold, altcoin projesinin 2021’deki toplam geliştirme faaliyetinin 2022’de kripto para ünitesi için büyük çıkarların göstergesi olabileceğini öne sürüyor.

Analist, 2.katman altcoin projelerinde optimist

Katman 2 ölçeklendirme tahlili Polygon’a (MATIC) geçen Arnold, MATIC’in patlayıcı 2021’inin, Polygon’un kurucu ortağı Mihailo Bjelic’in bir tweetine atıfta bulunarak 2022’de devam eden kazanımlara dönüşeceğini varsayım ediyor:

2022’nin ikinci katman (Layer-2) yılının başlangıcı olacağını düşünüyorum.

Kriptokoin.com olarak tahlillerini paylaştığımız Arnold, Chainlink’in (LINK) 2021’de pek çok trader’in beklentilerini karşılamamasına karşın nihayet 2022’de patlamaya hazır olduğunu kestirim ediyor. Arnold, LINK’in fiyatının yakın vakitte ATH düzeylerine ulaşamadığına dikkat çekerken, Chainlink’in öbür büyüme metriklerinin birçoklarının olumlu olduğuna dikkat çekiyor. Analist, LINK’in cross chain birlikte çalışabilirlik protokolünün, LINK staking’in ve işletmelerin Chainlink’in büyümesini geleceğe taşımaya devam etmesi için bir soyutlama katmanının yayınlanmasını bekliyor.

Analist, bir altcoin projesini daha yakından takip ediyor

Son olarak Arnold, yakın vakitte bir taşınabilir cüzdan oluşturma planlarını açıklayan DeFi altcoin Aave’ye değiniyor:

Sonuç olarak, gelecek yılın birinci çeyreği için bir dizi amaçla birlikte, bilhassa ekosistem merkezli gelişmeler kelam konusu olduğunda, Aave ivme kazanıyor üzere görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.