Alt Coin

Tanınan Analist: Bu Altcoin, Önümüzdeki Haftalarda Fırlayabilir!

Altcoin Daily’ye nazaran birkaç faktör, önümüzdeki aylarda bir Ethereum rakibini uçuracak. Bu bağlamda Altcoin Daily analisti Aaron Arnold, son vakitlerde ağ performansı meseleleri tarafından engellenen bir katman-1 blockchainini inceliyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Bu altcoin projesi fırlayabilir

Analist, Solana‘nın (SOL) güçlü başlangıçtan sonra 2022’de toparlanmaya ve önümüzdeki haftalarda yükselmeye hazır göründüğünü söylüyor. Arnold, husus hakkında şöyle diyor:

TLDR, tüm başarılarına karşın, geçen yılki en büyük sıkıntıları, ağın çok fazla kullanılmasından ötürü performans problemleri olmuştur. Bunu uzun vakittir düşünüyorlar ve önümüzdeki dört ila beş hafta içinde bu sorun çözülecek.

Solana Labs kurucu ortağı Anatoly Yakovenko, tasfiye robotlarının Solana ağını spam bildirilerle doldurmaya başlamasının akabinde güncellemeleri tartışmak için Twitter’da idi. Yakovenko şunları söyledi:

Bu bildiriler, ağın kopyaları nasıl ele aldığına dair bir yanılgıyı ortaya çıkardı. İletilerin tekilleştirilmesinden sorumlu kod, imza doğrulamasından sonraydı ve işlenmesi paket başına 100 us’a kadar çıkıyordu. Bu, [sürüm] 1.8.14’te düzeltildi. O vakitten beri, ağ çok daha düzgün performans gördü, lakin tasfiyeci spam‘den hala bir ölçü var. Mühendisler, pay tartısına nazaran QoS [hizmet kalitesi] ile 1.9’da akış denetimini sunmayı planlıyor, fakat artık bu özelliği 1.8’de uygulamak en yüksek öncelik.

Uzman Manchun Wong, NFT pazarı OpenSea’nın platformuna Solana NFT’leri nasıl eklemeyi planladığını ortaya çıkardığını açıkladı. Solana, NFT alanında şimdiden büyük bir tesir yarattı, birinci olarak Kasım ayında birinci 5 NFT blockchain sıralamasına girdi ve bilgi toplayıcı CryptoSlam’e nazaran artık Ethereum’un ardında ikinci sırada yer alıyor. Arnold ayrıyeten, Rally Social Token’ın (RLY) ardındaki teşebbüs stüdyosu SuperLayer’ın, RLY takviyeli tüketici eserlerini barındırmak için Solana ağını kullanacağını belirtiyor ve “Solana için olağanüstü bir haber. Toplumsal tokenler hala ana akımdan evvel, bunun için çok erkenciyiz ” diyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.