Alt Coin

Tanınan Analist, Bu Gaming Coinleri İçin Ralli Bekliyor!

Tanınan kripto analisti Lark Davis, 2022’de pompa potansiyeli gördüğü gaming coinleri paylaşıyor. Biz de Kriptokoin.com olarak analistin paylaşımları okuyucularımız için derledik.

Lark Davis’in ralli potansiyeli gördüğü gaming coinleri

Monkey League (MBS)

Monkey League, daha evvel MonkeyBall olarak biliniyordu. Monkey League, öğrenmesi kolay, ustalaşması güç, heyecan verici, sıra tabanlı, play-to-earn futbol oyunu. Bunu sunmak için yüksek üretim pahası, çok oyunculu oyunları, Solana Blockchain’i, NFT’ler ve merkezi olmayan finans (DeFi) ile birleştiriyor. Analist, piyasa bedelinin çok düşük olduğuna dikkat çekerek, büyük bir potansiyele sahip olduğunu belirtiyor.

Wonder Hero (WND)

Gaming coinleri sıralamasında ikincisi ise Wonder Hero. Altcoin, oyuncuların ender NFT’ler kazanabilecekleri ve bunları peer-to-peer bir piyasada satabilecekleri bir Taşınabilir RPG play-to-earn oyunu. Takım, farklı düzeylerdeki oyuncuların tıpkı anda eğlenirken birbirlerine gelir fırsatları sağlayabileceği istikrarlı bir cihan oluşturmaya inanıyor.

Analist, Wonder Hero’nun bi yahut iki hafta evvel piyasaya sürüldüğünü ve bunun, Wonder Hero’nun yatırım açısından çok dikkate kıymet bir istikameti olduğunu söylüyor. Analiste nazaran, yabanî bir piyasada oldukları için daha fazla kullanıcı getirmek ve daha fazla öğrenmek zorundalar. Analist, oyuna daha fazla oyuncu getirmeyi başarırlarsa, WND token’lerinin fiyatının artacağını varsayım ediyor.

Decimated (DIO)

Decimated, insanları cyborglara karşı koyan fütüristik bir bilimkurgu ve nişancı usulü bir oyun. Analist token’in, piyasanın büyük bir düşüş trendinde olduğu düşünüldüğünde uygun olmayan bir vakitte piyasaya çıktığını düşünüyor. Analiste nazaran DIO, fiyatında epey büyük bir düşüş gördü fakat bu, oyunun geliştirilmeyi bıraktığı manasına gelmiyor.

Guild Coins

Gaming coinleri listesinde sonuncusu olan Guild Coins, oyun dünyasında çok farklı bir niş. Guild Coins, oyuncuları oyun içi varlıklara bağlıyor. Bu Guild Coins’lerin birden fazla, kripto paraları için büyük bahis mükafatları ve likidite sağlama mükafatları de sunuyor. Analist, birçoğunun Coinbase üzere sanayinin en düzgün destekçileri olduğunu ve tüm bu adamların bu farklı Guild Coins’lerin geniş bir çeşitliliğine yatırım yaptığını belirtiyor. Analiste nazaran, ucuz ve çok düşük bir piyasa kıymetine sahip ve bu da yakın gelecekte kar elde etmek için Guild Coins hakkında biraz araştırma yapmak için bir fırsat sunuyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.