Alt Coin

Tanınan Analist: Bu Metaverse Coin’de Modüllü Alım Yapılabilir!

Twitter’da Rookie takma ismini kullanan tanınan kripto analisti, 286 bin takipçisine kesimli alım yapılabileceğini düşündüğü bir metaverse coin projesini paylaştı. Analistin paylaşımını Kriptokoin.com okuyucuları için hazırladık.

Analistin paylaştığı metaverse coin projesi

Kripto analisti paylaşımında son vakitlerin en tanınan metaverse coin projelerinden biri olan Decentraland (MANA)’nın haftalık takviye düzeyinde ve günlük takviyeye yakın olduğunu belirterek, altında stop-loss koymak kaydıyla kesimli alım yapılabileceğini belirtti.

Decentraland, kullanıcıların sanal öğelere sahip olduğu büsbütün merkezi olmayan bir sanal dünya. Bu, dünyadaki rastgele bir dijital mülke erişimi geri alabilecek yahut kesebilecek hiçbir geliştirici olmadığı manasına geliyor. Decentraland, MANA token sahipleri tarafından yönetiliyor. MANA tokeni ayrıyeten sanal dünyada mal, hizmet ve arazi satın almak için bir para ünitesi olarak kullanılıyor. Sanal dünyada, dijital mülkiyet etrafında yenilikçi fikirler teşvik ediliyor ve bireylerin Non Fungible Token’leri (NFT) sergileyebilecekleri müzeler üzere online amaçlar bulunuyor.

CoinMarketCap datalarına nazaran metaverse coin projesi yazının yazıldığı sıralarda günlük bazda %1,57 kayıpla 2,9115 düzeylerinde süreç görüyor. MANA, yaklaşık iki ay evvel 25 Kasım’da tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 5,90 doların yaklaşık %51 altında bulunuyor.

MANA 7 günlük fiyat grafiği / Kaynak: CoinMarketCap