Alt Coin

Tanınan Analist: Bu Metaverse Coin’ler İnanılmaz Geliyor!

Tanınan kripto kanalı Coin Bureau’nun sunucusu, dünya çapında milyarlarca kullanıcının uğraşlarını ödüllendirmek için konumlandırıldığına inandığı yeni bir kripto bölümünün yükseliş yaşayacağına devam ediyor. Guy olarak bilinen analist, 1,9 milyon YouTube abonesine, oyuncuların tokenlar ve NFT’ler kazanmalarını sağlayan, GameFi’yi yakından takip ettiğini söylüyor. Bu alanla iç içe olan ve takip ettiği metaverse coin projelerini de paylaşıyor. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Coin Bureau, bu GameFi ve metaverse coin projeleri için optimist

Guy’a nazaran GameFi ve oyun içi NFT’ler, oyuncuların sanal alanda harcadıkları vakitle etkileşim kurma biçiminde ihtilal yaratıyor.  Guy, Axie Infinity (AXS), The Sandbox (SAND) ve Decentraland (MANA) üzere oyna-kazan oyunlarının öncülük etme beklentileri konusunda bilhassa optimist olduğunu söylüyor ve aşağıdaki tabirleri kullanıyor:

“GameFi’ın şu anda Blockchain alanındaki en heyecan verici ve öncü ekosistemlerden birini temsil ettiğini düşünüyorum ve birtakım oyna-kazan oyunları için, bilhassa de Axie, Decentraland, The Sandbox üzere birinci atak avantajına sahip olanlar için inanılmaz parlak bir gelecek öngörüyorum.”

Analist, oyunlarda harcanan vakit teşvikinin yanı sıra, GameFi’ın kripto ve Blockchain teknolojisinin ana akım benimsenmesini de zorlayabileceğini söylüyor. Dünya çapında 2,7 milyardan fazla faal oyuncunun, kıt dijital öğelere ve oyun içi varlıkların tokenleştirilmesine zati hayli aşina olduğunu kaydeden analist, oyna-kazan oyunlarının oyunculara net bir finansal yarar sağlayarak güç verebileceğini düşünüyor. Bu nedenle, GameFi’ın bu çıkarlı global oyun pazarından giderek daha büyük ısırık alacağını öne sürüyor. Analist, aşağıdaki sözleri de kullanıyor:

Axie Infinity üzere oynayarak kazanılan oyunların kesin başarısı ve şu anda geliştirilmekte olan yenilikçi Blockchain oyunlarının sayısı göz önüne alındığında, GameFi ekosisteminin parlak bir geleceğe sahip olduğu açıkça görülüyor. Bir bütün olarak GameFi alanında optimist olmaya devam ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.