Alt Coin

Tanınan Analist: Parabolik Ralli, Bu 4 Altcoin 10x Yapabilir!

Toplumsal medyada CryptoWeatherMan olarak tanınan bir yatırımcı ve teknik analist, düşük bedelli ve güçlü kullanım analarına sahip olduğunu düşündüğü 4 altcoin projesini paylaşıyor. Analist, piyasanın ne yaptığından bağımsız olarak neden 2022’de parlayacaklarını açıklıyor. Biz de Kriptokoin.com okuyucuları için analistin paylaşımlarını derledik.

Kıymetlenecek altcoin projelerini nasıl tespit ediyor?

Timothy Ruth, 2007’de pay senetlerine yatırım yapmaya başladı, fakat 2019’da Bitcoin’in patlayıcı büyümesine şahit olduktan sonra kripto piyasasına önemli bir ilgi duydu. Bugün, Timothy Ruth kendini kripto trade’ine adamış durumda ve toplumsal medyada CryptoWeatherMan olarak tanınıyor. Pay senedi ve kripto piyasalarının birden fazla şu anda ziyan görürken, Ruth genel his konusunda telaşlı değil. Bunun yerine, hala düşük pahalıyken sağlam projelere erken girmeye odaklanıyor:

% 30.000 yarar sağlayan yahut bu yalnızca 100 kat arttı üzere mesajları görüyoruz. Bu tıp çıkarlar elde etmek istiyorsak, en âlâ seçeneğiniz, şimdi hiç dikkat çekmemiş fevkalâde düşük piyasa kıymetlerine sahip, temelde güçlü kriptolar bulmaktır.

Bu az kıymetli taşları bulmak, çok fazla bilgiyi toplamak manasına geliyor. Bazen bu protokolleri oluşturan ve değerli sorular soran takımlara bile ulaşmak, Ruth’un erken projeleri değerlendirirken yaptığı bir şey. Bu projelerin birçok, onları bulduğunda her büyük borsada mevcut değil, lakin daha geniş bir yatırımcı kitlesine sunulduğunda, büyük ve süratli büyüme potansiyeli taşıyor.

Analist, ayrıyeten büyük meseleleri çözen Blockchain protokollerini bulmaya da odaklanıyor. Yalnızca ABD’de değil, global olarak toplumun en büyük problemlerini belirleyerek işe başlıyor ve bunları ele almaya çalışan projeler arıyor. Altyapı faturası ve nereye para harcamak istediği üzere bir şey onun için güzel bir başlangıç ​​noktası. Güç, bilgi depolama ve siber güvenlik üzere şeyler Ruth’un ilgi alanlarına giriyor. Akabinde, bu dallara yarar ve tahliller sağlayan kriptolar için CoinMarketCap’i denetim ediyor. Timothy Ruth, şu değerlendirmeyi yapıyor:

İşin püf noktası, başlangıç ​​aşamasında olan projelerin son derece değişken ve katiyen riskli olması. Ek olarak, onları yakalayan öteki traderlar da kâr için oradalar. Hasebiyle yüksek fiyat tepeleri, traderlar yarar elde etmek için akın akın satış yaptıkları için derin düşüşler manasına da geliyor.

CryptoWeatherMan’a nazaran 10x ve hatta 100x potansiyeli olan projeler

Timothy Ruth, “enerji kesiminde kullanımı bulunan kriptoyu araştırırken, Powerledger (POWR) göze çarpıyordu” diyor. Powerledger, yeni güç pazarları için bir işletim sistemi. Güç, esneklik hizmetleri ve çevresel eserlerin takibini ve ticaretini destekiyor. Birkaç farklı ülkede memleketler arası olarak faaliyet gösteriyor ve merkezi Avustralya’da. “Aslında, 30 Aralık’tan bu yana esasen %93 arttı” diyen Ruth, güç krizinin global olarak gelişen bir sorun olmaya devam edeceğini ve bu nedenle POWR pahasının 10 kat yahut daha fazlasına ulaşabileceğine inandığını söylüyor.

PARSIQ (PRQ), Ruth’un sevdiği bir öteki güçlü altcoin. Web 2.0 projeleri ile Web 3.0 ortasında bir köprü misyonu görüyor, yani şirketler web 3.0’a geçiş yapmak istediğinde, bu proje tercih ediliyor. Analist, birçok büyük şirketin eninde sonunda dijital varlıklarını bir web3.0 formatına aktarmak isteyeceğine ve hatta buna gereksinim duyacağına inanıyor. Ve bu gerçekleştiğinde, geliştiricilerin güvenlik ve ölçeklenebilirlik konusundaki zorluklarla yüzleşmek için araçlara muhtaçlığı olacak. Timothy Ruth, entegrasyonu yürütmek için büyük olasılıkla PARSIQ’a döneceklerini düşünüyor ve altcoin projesinin 5x ila 10x pahasında büyüyerek uçacağına inanıyor.

Solve Deva (SOLVE), sıhhat hizmetleri ağlarını merkezi olmayan hale getirmeyi amaçlayan bir protokol. Ruth, halihazırda sigorta şirketleri de dahil olmak üzere çok sayıda müşteriye ve ağa sahip olduğunu belirtiyor:

Eyalet dışına çıkarsanız ve bir sıhhat kuruluşuna gitmeniz gerekiyorsa, tüm kayıtlarınızı güncellemeleri, sigorta bilgilerini güncellemeleri gerekiyor. Lakin Solve Deva bu sorunu çözmeyi hedefliyor. Böylelikle, nereye giderseniz gidin, bilgi aslında Blockchain’de mevcut.

CoinMarketCap’e nazaran SOLVE’ün şu anki piyasa pahası 53 milyon dolar, lakin Ruth, bedelinin düşük olduğuna ve 10 kat potansiyele sahip olduğuna inanıyor. 300 milyon dolar olmasa da 100 milyon dolarlık bir piyasa pahasının üzerine çıkmasının yalnızca bir vakit sıkıntısı olduğuna düşünüyor.

Quantstamp’ın (QSP) ana odak noktası, kurtarmaya odaklanmak yerine halihazırda var olanı korumak. Blockchain’lerdeki ve akıllı kontratlardaki güvenlik açıklarını ve berbata kullanımları belirleyebiliyor. Analist, web2.0 platformları web3.0’a geçiş yapmaya başladığında, muhtaçlık duyacakları protokol cinsinin bu olduğuna inanıyor. Ruth, daha fazla borsada listelendikçe ve kuruluş yararını uyarladıkça, bunun 15 kat potansiyele sahip olduğunu söylüyor.

Bu altcoin projelerinin birçok şimdi tüm borsalarda mevcut değil. Ruth, QSP’nin elde edilmesinin en sıkıntı olabileceğini, fakat erişilebilir bir borsaya ulaştığında, piyasa bedelinin katiyen parabolik olacağını belirtiyor:

Sanırım 2022’de bunların bilhassa uygun olduğunu göreceğiz. Muhtemelen yılın ortasından sonuna hakikat, zira bu projeler temel hype topluluklardan uzaklaştırılacak ve dışarı atılacak. Fakat bunlar hodl’lar. 2022’den daha fazla beklemem gerekirse, beklerim. Liderlik takımlarının yol haritalarında ilerlemeye devam ettiklerini ve başarılı olduklarını izlemeye devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.