Alt Coin

Tanınan Analist, Patlamaya Hazır 3 Altcoin’in İsmini Verdi!

Tanınan kripto analisti Altcoin Sherpa, bir metaverse ve iki ek altcoin’in patlamaya hazır olduğunu söylüyor. Elbette, analistin iddiaları mutlaklık bulundurmaz. Kendi araştırmalarınız sonucunda yatırım yapmanız en doğrusudur. Bu yazıda, kısa bir ön araştırma ve teknik tahliller için Altcoin Sherpa’nın son tweet’lerine göz atıyoruz.

Altcoin analisti, SAND grafiğinin swing trade için olgunlaştığını düşünüyor

Altcoin Sherpa olarak bilinen takma isimli analist, 158.000 takipçisine sanal dünya The Sandbox’ın (SAND) lokal token’i olan SAND’ın ikinci bir metaverse ralli dalgasını tetikleyebilecek eksiksiz tekniklere sahip olduğunu söylüyor:

Metaverse’lerde ikinci pump dalgası mı geliyor? Bunun güzel bir swing trade fırsatı olduğunu düşünüyorum.

Altcoin Sherpa’nın radarında sıradaki açık kaynaklı akıllı kontrat platformu Fantom (FTM). Analiste nazaran, FTM long durum için birinci sınıf bir suram sunuyor:

FTM’yi birkaç gündür izliyorum. Bence bu alandan giriş sağlam gözüküyor.

Analiste nazaran WOO token taban düzeyleri doğruladı

Sherpa’nın listesinde son sırada, Woo Network’ün (WOO) mahallî token’i WOO var. Woo Network, trader’leri, borsaları, kurumları ve DeFi platformlarını düşük maliyetli likiditeye ve ticaret uygulamasına demokratik erişimle bağlayan bir “derin likidite” platformudur. WOO’nun yaklaşık 1,70 dolar ile HH düzeyine ulaşması ve artık 0,80 dolar civarında potansiyel bir HL oluşturmasıyla birlikte, altcoin tipik bir yükseliş piyasası yapısının belirtilerini gösteriyor. Analist aşağıdaki teknik grafiği şöyle yorumluyor:

WOO’nun hala bir yükseliş piyasası yapısı olduğunu düşünüyorum, bence taban düzeyler doğrulandı. HL düzeyleriyle artık üst çıkalım. Hala çantamda WOO tutuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.