Alt Coin

Tanınan Analistler Ona İşaret Etti: Step Finance (STEP) Nedir?

Solana ekosistemi süratle büyüyor! Üzerine inşa edilen dApp’lerin ölçüsü da patlıyor. Aylık geliştiricinin lansmanından bu yana gelişimi, rakipleri geride bırakma yolunda. Fakat tüm bu büyüme suratına bakıldığında ağ üzerine kurulan projelerin hepsini nasıl takip edeceğiz? İşte burada Step Finance (STEP) devreye giriyor. Milyonluk aboneye sahip Altcoin Daily’in analistleri de bu altcoin’e dikkat çekiyor. Gelişen bir kripto para projesini tartışalım: Step Finance (STEP) nedir ve nasıl Solana’nın ön sayfası olmayı hedefliyor? Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte projeyi inceleyelim…

Step Finance (STEP) nedir?

Bu bir portföy idaresi panosudur ve Solana kullanıcılarının tüm Solana kontratlarında tek bir yerde tahlil yürütme ve toplama süreçlerini görselleştirmesi için birinci durak olmayı hedefliyorlar. Bu gösterge panosu, sırf size kâr ve ziyanı göstermenin ötesine geçerek, kullanıcıların konumlarının performansını ve risk profilini anlamalarına yardımcı olur.

Step Finance’ın özellikleri

STEP, kişinin tüm kripto portföyünü görselleştirmesine ek olarak, birçok Solana kontratında süreçleri tek bir yerde yürütür. Platformlarında birçok özelliğe sahipler, bunlar:

  • Konumlarınızı, tüm portföyünüzü görebileceğiniz bir gösterge panosu.
  • Token alım ve satımını kapatabileceğiniz takaslar.
  • Step, Serum, Orca, Raydium vb. içeren likidite havuzları.
  • Solana’da NFT’lerinizi yönetip paylaşabileceğiniz NFT galerisi.
  • Tüm yield farmer degens için Compounding yield farms.
  • Hayır kurumu bağışları ve Monitor ekosistemi getiri fırsatları.

Ekip ve destekçiler kimlerdir?

3Commas, Alameda Research ve Solidity Ventures tarafından destekleniyorlar. Bu isimler aslında her kripto para projesinin dayanağını istediği büyük şirketlerdir. Step Finance grubunun üç üyesi ile tanışalım:

Kurucu Ortak: George Harrap, dünyanın birinci kripto havale teşebbüsü Bitspark’ın kurucusudur ve on yıldan fazla bir müddettir kripto piyasasındadır.

Kurucu ortak ve baş geliştirici: Aaronov, bir geliştirici ve ademi merkeziyetçilik kapalılığı ve finansal özgürlük arayışının savunucusu.

Tasarım Önderi: Kristin Low, bir eser ve hizmet dizayncısı ve Bitcoin’i erken benimseyenler ortasında yer alıyor.

Sonuç

Milyonluk aboneye sahip Altcoin Daily’in analistleri de son görüntülerinde bu altcoin’e dikkat çekti. Analistler, STEP’in 2022’de izlenecek Solana tabanlı en tanınan kripto para olduğunu düşünüyor. Bu makalede Step Finance (STEP) nedir? sorusuna sizlerle birlikte karşılık aradık. Bu makale yalnızca bilgilendirici maksatla kaleme alınmıştır. Bu nedenle rastgele bir yatırım kararınıza referans gösterilemez! Step Finance (STEP)’e ve öbür kripto paralara kendi ayrıntılı araştırmanızı yapmadan mutlaka yatırım yapmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.