Alt Coin

Tanınan Analistten Savlı Varsayım: Bu 4 Altcoin, 10x Yapabilir!

Tanınan kripto analisti Jason Pizzino, Polygon (MATIC) ve Curve (CRV) dahil olmak üzere dört altcoin projesinin bu yıl 10 kat yarar elde etme potansiyeline sahip olduğunu söylüyor. Bu yazıda, Pizzino teknik tahlillerine ve fiyat varsayımlarına göz atıyoruz.

Analist, altcoin MATIC’in dayanak düzeyini doğruladı

Yeni bir Youtube yayınında Jason Pizzino, 254.00 abonesine Blockchain ölçeklendirme tahlili Polygon’un (MATIC) ATH düzeyi olan 2,92 dolardan devam eden geri çekilmesine karşın hala bir boğa trendinde olduğunu söyledi. Analist giriş fırsatı arayanlar için uygun bulduğu teknik düzeyleri de paylaşıyor:

Fiyat düştüğü için kimse bundan bahsetmiyorsa, çoklukla bir konuma girmek için uygun zamandır…Bu yüzden hala bunu bir boğa piyasası olarak görüyorum. Yüzde elli fibonacci düzeyiyle yaklaşık 2.20 dolar.

Analistin listesindeki bir başka altcoin, stablecoin odaklı merkezi olmayan borsa Curve Finance’in yönetişim token’i olan CRV’dir. Pizzino, CRV’nin TVL’de 24 milyar doları aşabileceğini düşünüyor:

CRV, kilit toplam pahada (TVL) 24 milyar dolara ulaştı, piyasa bedeli 2 milyar dolar. Bence bu iki bedel ortasında yakalama oyunu oynanacak.

Sırada, merkezi olmayan borsa SushiSwap’ın idare token’i olan Sushi (SUSHI) var. Pizzino’ya nazaran, Sushi’nin nispeten düşük piyasa bedeli, onu üstel karlar elde edebilecek bir pozisyona getiriyor:

SUSHI, 2 milyar dolara büsbütün seyreltilmiş 1 milyar dolarlık piyasa pahasına sahip. Yani 10x için 10 milyar dolar makul görünüyor…

  • Pizzino, Sushi’nin şu anda geri çekildiğini ve giriş noktalarının 6 ile 7,50 dolar ortasında olduğunu ekliyor.

Dördüncü altcoin, otomatik bir farming stratejisine güç veren merkezi olmayan bir finans platformu olan Yearn.Finance (YFI). Pizzino, YFI’nin temellerinin sağlam göründüğünü, teknik özelliklerin ise güç belirtileri gösterdiğini söylüyor:

TVL de âlâ görünüyor: 1,4 milyar dolar piyasa pahası ile 5,7 milyar dolar…HL formları da görmeye başlıyoruz.

  • Kripto analisti, BTC altı haneli dönüm noktasına ulaşmadan evvel YFI’nin 100.000 dolara ulaştığını gördüğünü ekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.