Alt Coin

Tanınan Bitcoin Borsası, Bu Göğüs Coin’i Listeliyor!

Evvelden Bitmax olarak bilinen kripto para borsası AscendEx, son vakitlerin tanınan göğüs coin projesi Floki Inu’yu (FLOKI) listelediğini duyurdu. Platformda FLOKI/USDT alım satım süreçleri, dün Türkiye saati ile 17:00 civarında başladı. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Tanınan göğüs coin, bir platforma daha katıldı

Floki Inu (FLOKI), Tesla CEO’su Elon Musk’ın “Floki” isimli köpeğinden esinlenerek oluşturulmuş bir tokendır. Floki Inu’nun öncü eseri ve 3D blockchain metaverse oyunu Valhalla, güncellenebilir zincir içi NFT etkileşimlerini play-to-earn ortamında uygulamayı ve nihayetinde oyuncuları metaverse tabanında etkileşimde bulundukları için ödüllendirmeyi amaçlıyor.

Oyunun yer aldığı dünya olan Valhalla’nın iktisadı FLOKI tokenıyla çalışır. Oyuncular, iksirler ve kristaller dahil olmak üzere yeni öğeler elde etmek için FLOKI’yi kullanarak satın alabilir yahut ticaret yapabilir. Eşyalara harcanan FLOKI’nin bir kısmı Valhalla hazinesine yönlendirilir. Shopping.io (SPI) ile stratejik paydaşlık sayesinde, FLOKI ek yarar sunabilmektedir. Kullanıcılar artık SPI platformu üzerinden Amazon, eBay, Walmart, Home Depot, Etsy ve nihayetinde AliExpress’ten eser satın almak için FLOKI tokenlarını kullanabilir. Floki, Fenerbahçe ile kurduğu iştirakle da gündeme gelmişti.

Evvelden Bitmax olarak bilinen ve bir milyonu aşkın kurumsal, ferdî kullanıcısı olan kripto para borsası AscendEx’in en son duyurusuna nazaran ise platform, FLOKI’yi listeledi. Borsa böylelikle, göğüs coin akımından yararlanmış oldu. Yazım sırasında FLOKI, yüzde 7’lik bir düşüş ile 0.000124 dolardan el değiştiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.