Alt Coin

Tanınan Borsa, Gözleri Cardano’ya Çevirdi: Bu Boğa Sinyali!

Tanınan kripto para borsası Kraken, günlük kripto süreçlerdeki patlamanın ortasında Cardano (ADA) fiyatının dikkat alımlı ölçüde yükseldiğini açıkladı. Kripto para borsası Kraken, Cardano’nun (ADA) günlük sürecine nazaran mevcut fiyat hareketinin, piyasa bedeline nazaran altıncı en büyük kripto para ünitesi için yükseliş göstergesi olabileceğini söylüyor. Mevzu hakkında detaylı bilgi ve Cardano (ADA)’daki yükselişin sebepleri Kriptokoin.com’da.

Cardano (ADA) fiyatındaki yükselişin sebepleri

Piyasanın en eski kripto para borsalarından birisi olan Kraken, uzun yıllardır kripto para alışverişinde bulunan şahısların yakından tanıdığı borsalar ortasında yer almaktadır. Kraken, en son yayınladığı yeni bir raporda, ADA‘nın fiyatının ağ faaliyetlerinin hacmiyle güçlü bir formda bağlantılı olmasına karşın, Cardano’nun fiyatının günlük süreçlerindeki artışa ayak uyduramadığı 2021’in sonlarından bu yana durumun bu türlü olmadığını söylüyor. Raporda bu bahis ilgili açıklama şu biçimde:

2020 ve 2021 boyunca, ADA fiyat hareketi ile günlük süreçler ortasında güçlü bir korelasyon vardı. Bu ilgi, günlük süreçlerde hafif bir artış görülürken ADA’nın fiyatının düştüğünü gördüğümüz Kasım 2021’e kadar devam etti.

Ünlü kripto para borsası Kraken, Cardano’nun güncellemelerine yol açan piyasa faaliyetlerini karakterize eden bir “aldatma al, haberleri sat” kalıbının olduğunu söylüyor, fakat ADA’nın fiyatı ile süreç hacmi ortasındaki mevcut bağlantı, ağ üzerinde azalan bir hype olduğunu gösteriyor. Ünü kripto para borsası Kraken, ADA’nın bir düzeltme kademesinden geçtiğini ve ağda merkezi olmayan uygulamalar (DApp‘ler) başlatılırken hala büyüme yolunda olduğunu söylüyor. Kripto para borsası Kraken’in raporunda mevzu ile ilgili açıklama şu halde:

Bu, ADA için varlığın ağın çıkışından fazla hype’daki düşüş nedeniyle bir düzeltme döngüsünde olduğuna dair bir yükseliş göstergesi olabilir. DApp’lerin ağda uzun müddettir beklenen lansmanı yayılmaya başladığında, bunun bilhassa dikkate alınması değerlidir.

Yazım sırasında, ADA 1,05 dolardan süreç görüyordu. Daha evvel de bildirdiğimiz üzere son günlerde Cardano değerli bir satın alma baskısı altında kalmıştı. Datalar, piyasadan gelen ilgide değerli bir artış gösteriyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.