Alt Coin

Tanınan Platform, Bu 4 Altcoin İçin Takviye Ekledi!

Ünlü platform Paxos, tanınan altcoin projeleri AAVE, UNI, Polygon ve LINK DeFi tokenlerini eklediğini duyurdu. Yeni varlıklar ve cüzdan amacına ek olarak Paxos, global genel danışmanı olarak yeni bir yönetici olan Ben Gray’i de ekledi. PayPal ve Mastercard üzere kripto para operasyonlarına güç veren Paxos, dört yeni token için dayanak açıkladı. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

4 altcoin için dayanak ekledi

PayPal’ın kripto operasyonlarını yöneten Paxos, cüzdan araçlarına dört yeni varlık için dayanak ekliyor. Şirket ayrıyeten eski Square avukatı Ben Gray’i de ekledi. PayPal’a ve büyük bankalara hizmet sağlayan Paxos, Perşembe günü DeFi’yi hareketlendirecek bir dizi tedbir açıkladı ve birebir vakitte şirketin sahne gerisi kripto santrali rolünü pekiştirdi. Paxos, cüzdanlarına Aave, Uniswap, Chainlink ve Polygon olmak üzere dört token için takviye eklediğini söylüyor. Şirket şimdiye kadar Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash ve Litecoin’in yanı sıra yalnızca stablecoin’leri destekledi. Sonuç olarak, kripto operasyonlarını yürütmek için Paxos kullanan dev şirketler, yakında dünya çapında yüz milyonlarca tüketiciye yeni tokenler sunabilir.

Elbette, tüm bu şirketlerin yeni tokenleri sunacağının garantisi yok, lakin DeFi ile ilgili varlıkların artan popülaritesi göz önüne alındığında, en azından kimilerinin sunacağı âlâ bir baht var. Bu, tokenlere ve daha büyük DeFi ekosistemine ve Polygon durumunda, katman-2 blockchainine bir dayanak sağlayabilir. Paxos ayrıyeten, bu yılın sonuna kadar toplam 1 milyar kripto cüzdanını desteklemeyi hedeflediğini duyurdu. Genişleme, kısmen Paxos’un önümüzdeki aylarda bir dizi öbür büyük müşteri eklemesinden kaynaklanacak. Yeni varlıklar ve cüzdan amacına ek olarak Paxos, global genel danışmanı olarak yeni bir yönetici olan Ben Gray’i de ekledi. Gray, Cash App eseri aracılığıyla Bitcoin sunmakta agresif olan Square’den (şimdi Block olarak bilinir) Paxos’a geldiğinden bu randevu dikkate paha. Bir Paxos sözcüsüne nazaran, şirket Gray’i kısmen denizaşırı operasyonlarını kıymetli ölçüde genişletmeyi planladığı için işe aldı. Gray’in değerli bir tecrübeye sahip olduğu bir alan bu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.