Alt Coin

Tanınan Stratejist: Bu Altcoin’in Önünde Boğa Vakitleri Var!

InvestAnswers’a nazaran tanınan altcoin Chainlink (LINK)’in önünde boğa vakitlerinden diğer bir şey yok. Tanınan bir kripto stratejisti, Chainlink’in (LINK) geçen yıl pazardaki zayıf performansına karşın yükselme yolunda olduğunu söylüyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com‘da.

Bu altcoin için boğa günleri mi geliyor?

Finansal eğitim YouTube kanalı InvestAnswers’ın kripto analisti Benjamin Cowen ile yaptığı yeni bir röportajda analist, merkezi olmayan oracle ağı için yükseliş görünümünü açıklıyor. Analist şöyle diyor:

Bu, çok taraflı bir altcoin projesi… LINK/ETH, 0.008 (26.25 dolar) düzeyinin altında. Ne vakit olursa olsun, bu Chainlink için bir satın alma göstergesi… Şu anda biraz konsolide oluyor, lakin Google‘ın eski CEO’sunun orada olmasının yanı sıra danışmanlığının da eklenmesiyle, Chainlink için yükseliş vakitlerinden öbür bir şey olmadığını düşünüyorum.

Aralık ayında Chainlink, eski Google CEO’su Eric Schmidt’i proje danışmanı olarak işe aldığını duyurdu. Konut sahibi, kripto varlığının tokenomikleri hakkında biraz telaşlı olduğunu söylemeye devam ediyor, lakin birebir vakitte her yerde bulunmasının onu farklı kıldığını da belirtiyor. Analist diyor ki:

Chainlink ile ilgili beni biraz endişelendiren tek şeyin enflasyon olduğuna inanıyorum – bu benim istediğimden biraz daha yüksek, lakin bunun dünyanın her yerindeki tüm zincirlerdeki akıllı mukavelelerde her şeyin bir modülü olduğunu inkar edemezsiniz. Ekosistem bombastik.

Analist ayrıyeten önümüzdeki 18 ay boyunca Ethereum (ETH) için bakış açısını paylaşıyor. Ethereum’un rakiplerinden hiçbirinin ETH’de değerli bir taban kazandığını görmediğini ve önde gelen akıllı mukavele platformunun üstün olacağını söylüyor. Analist şöyle diyor:

Hiçbir şey olmayacak. Natürel ki tekerlekler Ethereum’dan büsbütün çıkmadıkça, Ethereum öbür rastgele bir zincir tarafından piyasa bedeli tarafından geçilmeyecektir. Bence bu pek muhtemel değil. Ethereum yavaş ve istikrarlı, kaya üzere sağlam ve her şey onun üzerinde çalışıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.